Team Schedules - G12 Blue  
       



Bracket


ALL A B C


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A3 : MN Rush U12 Blue 0133333318 6  17  1  17 
 A6 : St. Peter - G1233333015 5  10  9  15 
 A4 : MN Rush U12 Blue 023003039 3  2  19  11 
 A5 : Northfield Soccer Association - G120030306 2  -6  25  9 
 A1 : Albert Lea Youth Soccer Association - G123003006 2  -6  30  9 
 A2 : Mankato Unit - G12 Kopp0000000 0  -17  48  4 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B1 : Central Minn CMYSA 200833333318 6  12  4  15 
 B4 : Wright County SC - G12 White33030312 4  6  10  13 
 B3 : NMTR 2008 BA Navy0000303 1  -6  18  11 
 B2 : Great River Soccer Club - G12 Skoog0030003 1  -12  22  5 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C2 : NMTR 2008 BU Red33033315 5  10  15  17 
 C3 : Centennial Rush SC GU1233303012 4  8  21  17 
 C1 : Northern Lights Soccer Club - G120033039 3  -4  19  12 
 C4 : CRU Girls 2008 Blue0000000 0  -14  30  7 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225451  Pine Hills North Park  09:00 AM  49 B3 vs B4NMTR 2008 BA Navy 2 vs.Wright County SC - G12 White5
 225439  Centennial Middle School  10:00 AM  18 C3 vs C4Centennial Rush SC GU12 4 vs.CRU Girls 2008 Blue0
 225452  Selke  10:30 AM  13 B1 vs B2Central Minn CMYSA 2008 7 vs.Great River Soccer Club - G12 Skoog0
 225463  Lakeview Park  11:00 AM  10 A1 vs A2Albert Lea Youth Soccer Association - G12 11 vs.Mankato Unit - G12 Kopp2
 225440  Sunny Acres  01:00 PM  1 C1 vs C2Northern Lights Soccer Club - G12 2 vs.NMTR 2008 BU Red5
 225464  Watson  04:30 PM  1N A4 vs A5MN Rush U12 Blue 02 6 vs.Northfield Soccer Association - G123

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225480  Watson  02:30 PM  1N A4 vs A3MN Rush U12 Blue 02 0 vs.MN Rush U12 Blue 019

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225441  Coon Rapids Soccer Complex  11:45 AM  6S C4 vs C2CRU Girls 2008 Blue 2 vs.NMTR 2008 BU Red3
 225454  Selke  12:00 PM  13 B1 vs B3Central Minn CMYSA 2008 4 vs.NMTR 2008 BA Navy2
 225442  Sunny Acres  02:30 PM  1 C1 vs C3Northern Lights Soccer Club - G12 3 vs.Centennial Rush SC GU126
 225465  Caswell North Complex  03:45 PM  04 A2 vs A3Mankato Unit - G12 Kopp 0 vs.MN Rush U12 Blue 0118
 225466  Spring Creek  03:45 PM  5 A5 vs A6Northfield Soccer Association - G12 1 vs.St. Peter - G126
 225453  Buffalo - Bentfield Sports Complex  04:30 PM  B3 B4 vs B2Wright County SC - G12 White 3 vs.Great River Soccer Club - G12 Skoog2

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225478  Gault Soccer Complex  11:00 AM  1 A6 vs A1St. Peter - G12 7 vs.Albert Lea Youth Soccer Association - G121
 225479  Spring Creek  02:30 PM  5 A5 vs A2Northfield Soccer Association - G12 5 vs.Mankato Unit - G12 Kopp0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225468  St. Peter MN  09:00 AM  005 A6 vs A4St. Peter - G12 4 vs.MN Rush U12 Blue 022
 225444  Coon Rapids Soccer Complex  09:15 AM  6N C4 vs C1CRU Girls 2008 Blue 0 vs.Northern Lights Soccer Club - G121
 225443  Otsego Soccer Complex  10:00 AM  63 C2 vs C3NMTR 2008 BU Red 2 vs.Centennial Rush SC GU127
 225467  Watson  01:00 PM  2S A3 vs A1MN Rush U12 Blue 01 8 vs.Albert Lea Youth Soccer Association - G120
 225456  Buffalo - Bentfield Sports Complex  02:45 PM  B3 B4 vs B1Wright County SC - G12 White 0 vs.Central Minn CMYSA 20082
 225455  Bertram Fields  04:00 PM  12 B2 vs B3Great River Soccer Club - G12 Skoog 2 vs.NMTR 2008 BA Navy1

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225448  Centennial Middle School  10:00 AM  018 C3 vs C1Centennial Rush SC GU12 3 vs.Northern Lights Soccer Club - G124
 225476  Spring Creek  01:00 PM  5 A5 vs A4Northfield Soccer Association - G12 0 vs.MN Rush U12 Blue 0211
 225477  Caswell North Complex  01:30 PM  06 A2 vs A1Mankato Unit - G12 Kopp 2 vs.Albert Lea Youth Soccer Association - G125

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225471  Watson  01:00 PM  2S A3 vs A4MN Rush U12 Blue 01 2 vs.MN Rush U12 Blue 020
 225457  Buffalo - Northwinds Elementary School  01:00 PM  N1 B4 vs B3Wright County SC - G12 White 4 vs.NMTR 2008 BA Navy2
 225446  Otsego Soccer Complex  03:00 PM  64 C2 vs C1NMTR 2008 BU Red 5 vs.Northern Lights Soccer Club - G120
 225458  Bertram Fields  03:45 PM  12 B2 vs B1Great River Soccer Club - G12 Skoog 0 vs.Central Minn CMYSA 20083
 225469  Lakeview Park  04:00 PM  08 A1 vs A6Albert Lea Youth Soccer Association - G12 1 vs.St. Peter - G124
 225470  Caswell North Complex  05:15 PM  06 A2 vs A5Mankato Unit - G12 Kopp 0 vs.Northfield Soccer Association - G122
 225445  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N C4 vs C3CRU Girls 2008 Blue 3 vs.Centennial Rush SC GU129

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225449  Centennial Middle School  10:00 AM  18 C3 vs C2Centennial Rush SC GU12 2 vs.NMTR 2008 BU Red9
 225461  Pine Hills North Park  10:30 AM  49 B3 vs B2NMTR 2008 BA Navy 4 vs.Great River Soccer Club - G12 Skoog1
 225474  Gault Soccer Complex  02:00 PM  1 A6 vs A5St. Peter - G12 2 vs.Northfield Soccer Association - G120
 225475  Watson  02:30 PM  1N A3 vs A2MN Rush U12 Blue 01 7 vs.Mankato Unit - G12 Kopp0
 225462  Selke  02:30 PM  13 B1 vs B4Central Minn CMYSA 2008 2 vs.Wright County SC - G12 White1
 225450  Sunny Acres  02:30 PM  1 C1 vs C4Northern Lights Soccer Club - G12 4 vs.CRU Girls 2008 Blue0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225460  Pine Hills North Park  09:00 AM  49 B3 vs B1NMTR 2008 BA Navy 1 vs.Central Minn CMYSA 20082
 225447  Otsego Soccer Complex  10:30 AM  64 C2 vs C4NMTR 2008 BU Red 9 vs.CRU Girls 2008 Blue2
 225472  Watson  02:00 PM  2S A4 vs A6MN Rush U12 Blue 02 4 vs.St. Peter - G121
 225459  Bertram Fields  05:00 PM  12 B2 vs B4Great River Soccer Club - G12 Skoog 0 vs.Wright County SC - G12 White4

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 225473  Lakeview Park  02:00 PM  08 A1 vs A3Albert Lea Youth Soccer Association - G12 1 vs.MN Rush U12 Blue 017