2019 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G11 Classic 3
       

Bracket      


ALL A B C D      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A4 : MapleBrook SC GU11C3 - Price3333133   19 6  15  8  19  0 0
 A2 : Crow River S - G1130 33133  16 5  11  11  18  0 0
 A6 : Crow River S - G111331113   13 3  6  14  16  0 0
 A3 : Orono-Weston - G1103 13030  10 3  -1  17  11  0 0
 A8 : Wright County SC - G11 - Horeis3033000   9 3  2  19  15  0 0
 A7 : STMA - Fredrickson0003303   9 3  0  16  13  0 0
 A5 : Orono-Weston - G111000 0    1 0  -12  25  10  0 0
 A1 : CC United - GU11 C300000 00  0 0  -21  50  7  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 B3 : Force Soccer Club - G11 - Johnson333033 3  18 6  15  5  18  0 0
 B5 : Northern Lights Soccer Club - G1130330133  16 5  11  10  18  0 0
 B2 : Three Rivers - G113033330   15 5  6  8  11  0 0
 B4 : CR United - Girls 2008 C33331 3    13 4  9  3  12  0 0
 B6 : NMSA G 2008 C303003000  6 2  -14  46  7  0 0
 B1 : U11C3 Girls0000031   4 1  -8  20  10  0 0
 B7 : Centennial Rush SC - G11 C300000010  1 0  -19  54  2  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 C4 : South St. Paul - G11 Tjaden3333 133  19 6  17  3  18  0 0
 C3 : IGH Heat - G11-C30333333   18 6  13  6  16  0 0
 C2 : Hastings Fut - G1133303 13  16 5  13  8  18  0 0
 C5 : St. Anthony - G11300100300 7 2  -16  43  10  0 0
 C1 : Hastings Fut - G11010100    2 0  -12  27  7  0 0
 C6 : River Falls Soccer Club - G1100010000  1 0  -15  23  6  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 D6 : Owatonna Soc - G113333333   21 7  21  2  21  0 0
 D5 : Owatonna Soc - G1131033303  16 5  6  19  19  0 0
 D1 : MN Rush C3013313303   16 5  14  7  18  0 0
 D3 : Northfield Soccer - G11C301330033  13 4  0  20  15  0 0
 D9 : Fairmont Soccer Association - G113313000   10 3  0  25  12  0 0
 D7 : Mankato Unit - G113000013   7 2  -4  26  9  0 0
 D8 : St. Peter So - G110 0010030 4 1  -15  35  9  0 0
 D2 : KMYSA U11G00 00300  3 1  -12  43  8  0 0
 D4 : Faribault So - G1103000     3 1  -10  21  9  0 0

Bracket - Tuesday, April 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889829  Upper Recreation Center  05:30 PM  2 A7 vs A8STMA - Fredrickson 2 vs.Wright County SC - G11 - Horeis4
 889828  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  1 A6 vs A5Crow River S - G11 3 vs.Orono-Weston - G113
 889867  Kasson-Mantorville Senior High School  06:00 PM  1 D2 vs D7KMYSA U11G 0 vs.Mankato Unit - G116
 889826  Christ Community Lutheran School  07:15 PM  2 A2 vs A1Crow River S - G11 5 vs.CC United - GU11 C31
 889792  Sunny Acres  07:30 PM  1 B5 vs B6Northern Lights Soccer Club - G11 6 vs.NMSA G 2008 C30

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889869  Faribault Soccer Complex  06:30 PM  1 D4 vs D5Faribault So - G11 0 vs.Owatonna Soc - G113

Bracket - Thursday, May 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889827  Orono Middle School  06:00 PM  12 A3 vs A4Orono-Weston - G11 1 vs.MapleBrook SC GU11C3 - Price3
 889868  Spring Creek  06:00 PM  5 D3 vs D6Northfield Soccer - G11C3 0 vs.Owatonna Soc - G115

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889780  Rich Valley Athletic Complex  06:00 PM  4 C3 vs C4IGH Heat - G11-C3 0 vs.South St. Paul - G11 Tjaden2

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889831  Diethelm Park  05:30 PM  09 A1 vs A3CC United - GU11 C3 1 vs.Orono-Weston - G117
 889832  Delano Barb King Park  06:00 PM  BK1 A8 vs A6Wright County SC - G11 - Horeis 4 vs.Crow River S - G116
 889796  Zane Sports Park  06:00 PM  04 B3 vs B1Force Soccer Club - G11 - Johnson 4 vs.U11C3 Girls2
 889794  Hawkridge  06:00 PM  4 B6 vs B7NMSA G 2008 C3 2 vs.Centennial Rush SC - G11 C31
 889771  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 C5 vs C6St. Anthony - G11 2 vs.River Falls Soccer Club - G111
 889870  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  9 D5 vs D3Owatonna Soc - G11 2 vs.Northfield Soccer - G11C32
 889872  Caswell North Complex  07:00 PM  05 D7 vs D1Mankato Unit - G11 0 vs.MN Rush C3018
 889830  Weaver Lake Elementary  07:15 PM  27 A4 vs A2MapleBrook SC GU11C3 - Price 6 vs.Crow River S - G113
 889871  Owatonna Soccer Complex  07:15 PM  9 D6 vs D2Owatonna Soc - G11 13 vs.KMYSA U11G0

Bracket - Tuesday, May 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889772  McMorrow Fields  05:30 PM  2 C4 vs C1South St. Paul - G11 Tjaden 6 vs.Hastings Fut - G110
 889876  Faribault Soccer Complex  05:30 PM  1c D4 vs D7Faribault So - G11 4 vs.Mankato Unit - G113
 889836  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A8 vs A5Wright County SC - G11 - Horeis 6 vs.Orono-Weston - G112
 889798  Sunny Acres  06:00 PM  2 B5 vs B3Northern Lights Soccer Club - G11 1 vs.Force Soccer Club - G11 - Johnson3
 889877  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 D5 vs D6Owatonna Soc - G11 0 vs.Owatonna Soc - G115
 889774  Golfview  06:30 PM  3 C6 vs C2River Falls Soccer Club - G11 0 vs.Hastings Fut - G113
 889837  Christ Community Lutheran School  07:15 PM  2 A6 vs A7Crow River S - G11 4 vs.STMA - Fredrickson3
 889799  Lynch Park  07:15 PM  1 B1 vs B4U11C3 Girls 1 vs.CR United - Girls 2008 C33
 889834  Maple Grove Middle School  07:30 PM  11A A4 vs A1MapleBrook SC GU11C3 - Price 8 vs.CC United - GU11 C30
 889797  Hawkridge  07:30 PM  5 B6 vs B2NMSA G 2008 C3 0 vs.Three Rivers - G1111

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889773  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 C5 vs C3St. Anthony - G11 0 vs.IGH Heat - G11-C36

Bracket - Thursday, May 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889875  Spring Creek  06:30 PM  4 D3 vs D8Northfield Soccer - G11C3 8 vs.St. Peter So - G111
 889835  Christ Community Lutheran School  07:30 PM  2 A2 vs A3Crow River S - G11   vs.Orono-Weston - G11 
 889800  Coon Rapids Soccer Complex  07:45 PM  6S B4 vs B6CR United - Girls 2008 C3 6 vs.NMSA G 2008 C30

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889767  McMorrow Fields  07:00 PM  2 C4 vs C5South St. Paul - G11 Tjaden 9 vs.St. Anthony - G111

Bracket - Tuesday, May 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889838  Diethelm Park  05:30 PM  08 A1 vs A8CC United - GU11 C3 2 vs.Wright County SC - G11 - Horeis7
 889839  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 A2 vs A7Crow River S - G11 4 vs.STMA - Fredrickson0
 889840  Orono Middle School  06:00 PM  12 A3 vs A6Orono-Weston - G11 1 vs.Crow River S - G111
 889879  Caswell North Complex  06:00 PM  06 D7 vs D3Mankato Unit - G11 0 vs.Northfield Soccer - G11C31
 889776  Hastings Vets Athletic Complex  06:15 PM  02 C1 vs C5Hastings Fut - G11 3 vs.St. Anthony - G113
 889777  Golfview  06:30 PM  3 C6 vs C4River Falls Soccer Club - G11 0 vs.South St. Paul - G11 Tjaden4
 889802  Lynch Park  07:20 PM  1 B1 vs B5U11C3 Girls 1 vs.Northern Lights Soccer Club - G116
 889801  Centennial Middle School  07:20 PM  06 B7 vs B3Centennial Rush SC - G11 C3 0 vs.Force Soccer Club - G11 - Johnson8
 889795  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  64 B2 vs B4Three Rivers - G11 0 vs.CR United - Girls 2008 C31

Bracket - Thursday, May 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889766  Hastings Vets Athletic Complex  05:30 PM  01 C1 vs C2Hastings Fut - G11 1 vs.Hastings Fut - G115
 889880  St. Peter MN  06:30 PM  005 D8 vs D2St. Peter So - G11   vs.KMYSA U11G 
 889841  Weaver Lake Elementary  07:15 PM  27 A4 vs A5MapleBrook SC GU11C3 - Price 3 vs.Orono-Weston - G110

Bracket - Tuesday, May 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889845  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 A6 vs A4Crow River S - G11 3 vs.MapleBrook SC GU11C3 - Price3
 889842  Preserve Park  06:00 PM  04 A7 vs A1STMA - Fredrickson 5 vs.CC United - GU11 C32
 889882  Spring Creek  06:00 PM  4 D3 vs D1Northfield Soccer - G11C3 1 vs.MN Rush C3014
 889884  Owatonna Soccer Complex  06:15 PM  8 D5 vs D8Owatonna Soc - G11 6 vs.St. Peter So - G111
 889779  Golfview  06:30 PM  3 C6 vs C1River Falls Soccer Club - G11 2 vs.Hastings Fut - G112
 889885  Owatonna Soccer Complex  07:15 PM  9 D6 vs D7Owatonna Soc - G11 11 vs.Mankato Unit - G110
 889803  Centennial Middle School  07:20 PM  06 B7 vs B5Centennial Rush SC - G11 C3 1 vs.Northern Lights Soccer Club - G116
 889778  Hastings Vets Athletic Complex  07:25 PM  01 C2 vs C5Hastings Fut - G11 4 vs.St. Anthony - G110
 889805  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  64 B2 vs B3Three Rivers - G11 1 vs.Force Soccer Club - G11 - Johnson0
 889804  Hawkridge  07:30 PM  5 B6 vs B1NMSA G 2008 C3 5 vs.U11C3 Girls2

Bracket - Thursday, May 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889843  Buffalo - Bentfield Sports Complex  05:30 PM  B3 A8 vs A2Wright County SC - G11 - Horeis 1 vs.Crow River S - G113
 889844  Orono Middle School  06:00 PM  13 A5 vs A3Orono-Weston - G11 3 vs.Orono-Weston - G117
 889906  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 D5 vs D4Owatonna Soc - G11 4 vs.Faribault So - G111
 889874  Kasson-Mantorville Senior High School  07:00 PM  1 D2 vs D9KMYSA U11G 3 vs.Fairmont Soccer Association - G114
 889775  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  02 C2 vs C3Hastings Fut - G11 2 vs.IGH Heat - G11-C34

Bracket - Saturday, June 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889873  St. Peter MN  11:00 AM  009 D8 vs D9St. Peter So - G11 4 vs.Fairmont Soccer Association - G117

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889807  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 B5 vs B2Northern Lights Soccer Club - G11 0 vs.Three Rivers - G112

Bracket - Tuesday, June 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889847  Christ Community Lutheran School  07:30 PM  2 A2 vs A6Crow River S - G11 0 vs.Crow River S - G110

Bracket - Wednesday, June 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889846  McKnight Park  06:00 PM  19 A1 vs A5CC United - GU11 C3   vs.Orono-Weston - G11 
 889881  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  01 D9 vs D1Fairmont Soccer Association - G11 1 vs.MN Rush C3011

Bracket - Thursday, June 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889905  Kasson-Mantorville Senior High School  06:00 PM  1 D2 vs D1KMYSA U11G 0 vs.MN Rush C30111
 889782  Golfview  06:30 PM  3 C6 vs C3River Falls Soccer Club - G11 0 vs.IGH Heat - G11-C31
 889907  St. Peter MN  06:30 PM  009 D8 vs D7St. Peter So - G11 2 vs.Mankato Unit - G112
 889822  Zane Sports Park  07:20 PM  04 B3 vs B7Force Soccer Club - G11 - Johnson 19 vs.Centennial Rush SC - G11 C30
 889821  Sunny Acres  07:20 PM  1 B5 vs B4Northern Lights Soccer Club - G11 2 vs.CR United - Girls 2008 C32
 25105  St. Anthony HS Stadium Field  08:00 PM  1 C5 vs C2St. Anthony - G11 1 vs.Hastings Fut - G118

Bracket - Saturday, June 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889866  Watson  01:30 PM  6N D1 vs D8MN Rush C301 6 vs.St. Peter So - G110

Bracket - Sunday, June 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889768  Rich Valley Athletic Complex  07:00 PM  4 C3 vs C6IGH Heat - G11-C3 4 vs.River Falls Soccer Club - G111

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889848  Orono Middle School  06:00 PM  13 A3 vs A7Orono-Weston - G11 0 vs.STMA - Fredrickson3
 889793  Lynch Park  06:30 PM  1 B1 vs B2U11C3 Girls 1 vs.Three Rivers - G112
 889888  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  08 D9 vs D3Fairmont Soccer Association - G11 6 vs.Northfield Soccer - G11C34

Bracket - Tuesday, June 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889784  Rich Valley Athletic Complex  05:30 PM  4 C3 vs C1IGH Heat - G11-C3 7 vs.Hastings Fut - G111
 889851  Orono Middle School  06:00 PM  12 A5 vs A2Orono-Weston - G11 2 vs.Crow River S - G116
 889811  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 B2 vs B7Three Rivers - G11 6 vs.Centennial Rush SC - G11 C30
 889810  Hawkridge  06:00 PM  4 B6 vs B3NMSA G 2008 C3 1 vs.Force Soccer Club - G11 - Johnson7
 889786  McMorrow Fields  06:00 PM  2 C4 vs C2South St. Paul - G11 Tjaden   vs.Hastings Fut - G11 
 889891  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 D5 vs D1Owatonna Soc - G11 3 vs.MN Rush C3012
 889850  Christ Community Lutheran School  06:15 PM  2 A6 vs A1Crow River S - G11 5 vs.CC United - GU11 C30
 889785  Golfview  06:30 PM  3 C6 vs C5River Falls Soccer Club - G11 1 vs.St. Anthony - G112
 889893  Caswell North Complex  06:30 PM  05 D7 vs D8Mankato Unit - G11 1 vs.St. Peter So - G110
 889892  Owatonna Soccer Complex  07:20 PM  8 D6 vs D9Owatonna Soc - G11 8 vs.Fairmont Soccer Association - G110
 889853  Preserve Park  07:30 PM  04 A7 vs A4STMA - Fredrickson 0 vs.MapleBrook SC GU11C3 - Price1
 889890  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c D4 vs D2Faribault So - G11 3 vs.KMYSA U11G5

Bracket - Wednesday, June 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889806  Zane Sports Park  07:00 PM  04 B3 vs B4Force Soccer Club - G11 - Johnson   vs.CR United - Girls 2008 C3 

Bracket - Thursday, June 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889910  Fairmont Area Soccer Complex  05:30 PM  08 D9 vs D8Fairmont Soccer Association - G11 1 vs.St. Peter So - G112
 889852  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A8 vs A3Wright County SC - G11 - Horeis 1 vs.Orono-Weston - G112
 889825  Zane Sports Park  06:00 PM  05 B3 vs B2Force Soccer Club - G11 - Johnson 6 vs.Three Rivers - G110
 889823  Sunny Acres  06:00 PM  1 B5 vs B7Northern Lights Soccer Club - G11 4 vs.Centennial Rush SC - G11 C30
 889909  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 D6 vs D5Owatonna Soc - G11 7 vs.Owatonna Soc - G112
 889908  Spring Creek  06:15 PM  5 D3 vs D2Northfield Soccer - G11C3 2 vs.KMYSA U11G1
 889824  Lynch Park  07:20 PM  1 B1 vs B6U11C3 Girls 8 vs.NMSA G 2008 C30
 889769  Hastings Vets Athletic Complex  07:30 PM  01 C2 vs C4Hastings Fut - G11 1 vs.South St. Paul - G11 Tjaden1

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889808  Centennial Middle School  06:00 PM  06 B7 vs B1Centennial Rush SC - G11 C3 0 vs.U11C3 Girls0
 889781  St. Anthony HS Practice Field  07:15 PM  1 C5 vs C4St. Anthony - G11 1 vs.South St. Paul - G11 Tjaden4

Bracket - Tuesday, June 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889789  Rich Valley Athletic Complex  05:00 PM  4 C3 vs C5IGH Heat - G11-C3 7 vs.St. Anthony - G110
 889895  Fairmont Area Soccer Complex  05:30 PM  08 D9 vs D5Fairmont Soccer Association - G11 1 vs.Owatonna Soc - G113
 889854  Diethelm Park  06:00 PM  08 A1 vs A2CC United - GU11 C3 1 vs.Crow River S - G1113
 889857  Delano Barb King Park  06:00 PM  BK1 A8 vs A7Wright County SC - G11 - Horeis 1 vs.STMA - Fredrickson2
 889813  Hawkridge  06:00 PM  4 B6 vs B5NMSA G 2008 C3 1 vs.Northern Lights Soccer Club - G115
 889897  Kasson-Mantorville Senior High School  06:00 PM  1 D2 vs D3KMYSA U11G 1 vs.Northfield Soccer - G11C34
 889894  St. Peter MN  06:00 PM  009 D8 vs D6St. Peter So - G11 0 vs.Owatonna Soc - G114
 889788  Hastings Vets Athletic Complex  06:15 PM  02 C1 vs C4Hastings Fut - G11 0 vs.South St. Paul - G11 Tjaden4
 889787  Hastings Vets Athletic Complex  06:15 PM  01 C2 vs C6Hastings Fut - G11 5 vs.River Falls Soccer Club - G111
 889896  Watson  07:00 PM  2S D1 vs D4MN Rush C301 6 vs.Faribault So - G112
 889855  Maple Grove Middle School  07:30 PM  11A A4 vs A3MapleBrook SC GU11C3 - Price 5 vs.Orono-Weston - G111
 889812  Centennial Middle School  07:30 PM  06 B7 vs B4Centennial Rush SC - G11 C3 0 vs.CR United - Girls 2008 C39

Bracket - Wednesday, June 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889814  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  64 B2 vs B1Three Rivers - G11   vs.U11C3 Girls 

Bracket - Thursday, June 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 25103  Rich Valley Athletic Complex  05:30 PM  4 C3 vs C2IGH Heat - G11-C3   vs.Hastings Fut - G11 
 889791  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  6S B4 vs B7CR United - Girls 2008 C3   vs.Centennial Rush SC - G11 C3 
 889790  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 C5 vs C1St. Anthony - G11   vs.Hastings Fut - G11 
 889887  St. Peter MN  06:00 PM  009 D8 vs D4St. Peter So - G11   vs.Faribault So - G11 
 889889  Watson  07:00 PM  2S D1 vs D2MN Rush C301   vs.KMYSA U11G 
 889886  Caswell North Complex  07:00 PM  06 D7 vs D5Mankato Unit - G11   vs.Owatonna Soc - G11 
 889856  Orono Middle School  07:10 PM  13 A5 vs A6Orono-Weston - G11   vs.Crow River S - G11 
 889862  Diethelm Park  07:20 PM  08 A1 vs A4CC United - GU11 C3   vs.MapleBrook SC GU11C3 - Price 

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889833  Orono Middle School  06:00 PM  12 A5 vs A7Orono-Weston - G11   vs.STMA - Fredrickson 
 889770  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  01 C1 vs C3Hastings Fut - G11   vs.IGH Heat - G11-C3 
 889849  Maple Grove Middle School  07:15 PM  11B A4 vs A8MapleBrook SC GU11C3 - Price   vs.Wright County SC - G11 - Horeis 

Bracket - Tuesday, June 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889858  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 A2 vs A4Crow River S - G11   vs.MapleBrook SC GU11C3 - Price 
 889861  Preserve Park  06:00 PM  04 A7 vs A5STMA - Fredrickson   vs.Orono-Weston - G11 
 889816  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  6N B4 vs B2CR United - Girls 2008 C3   vs.Three Rivers - G11 
 25104  McMorrow Fields  06:00 PM  2 C4 vs C6South St. Paul - G11 Tjaden   vs.River Falls Soccer Club - G11 
 889900  Kasson-Mantorville Senior High School  06:00 PM  1 D2 vs D5KMYSA U11G   vs.Owatonna Soc - G11 
 889901  Spring Creek  06:00 PM  4 D3 vs D4Northfield Soccer - G11C3   vs.Faribault So - G11 
 889898  Fairmont Area Soccer Complex  06:00 PM  01 D9 vs D7Fairmont Soccer Association - G11   vs.Mankato Unit - G11 
 889899  Watson  07:00 PM  2N D1 vs D6MN Rush C301   vs.Owatonna Soc - G11 
 889860  Christ Community Lutheran School  07:10 PM  2 A6 vs A8Crow River S - G11   vs.Wright County SC - G11 - Horeis 
 889817  Lynch Park  07:20 PM  1 B1 vs B3U11C3 Girls   vs.Force Soccer Club - G11 - Johnson 
 889815  Centennial Middle School  07:30 PM  06 B7 vs B6Centennial Rush SC - G11 C3   vs.NMSA G 2008 C3 

Bracket - Wednesday, June 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889883  Faribault Soccer Complex  06:00 PM  1c D4 vs D9Faribault So - G11   vs.Fairmont Soccer Association - G11 

Bracket - Thursday, June 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889859  Orono Middle School  06:00 PM  12 A3 vs A1Orono-Weston - G11   vs.CC United - GU11 C3 
 889878  Owatonna Soccer Complex  07:00 PM  8 D6 vs D4Owatonna Soc - G11   vs.Faribault So - G11 
 25107  Hastings Vets Athletic Complex  07:20 PM  01 C1 vs C6Hastings Fut - G11   vs.River Falls Soccer Club - G11 
 889809  Coon Rapids Soccer Complex  07:30 PM  6N B4 vs B5CR United - Girls 2008 C3   vs.Northern Lights Soccer Club - G11 
 25106  McMorrow Fields  07:30 PM  2 C4 vs C3South St. Paul - G11 Tjaden   vs.IGH Heat - G11-C3 

Bracket - Friday, June 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889864  Orono Middle School  07:10 PM  13 A5 vs A8Orono-Weston - G11   vs.Wright County SC - G11 - Horeis 

Bracket - Sunday, June 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889783  Hastings Vets Athletic Complex  05:30 PM  01 C2 vs C1Hastings Fut - G11   vs.Hastings Fut - G11 

Bracket - Tuesday, July 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 889865  Townelakes  06:00 PM  1 A7 vs A6STMA - Fredrickson   vs.Crow River S - G11 
 889818  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 B2 vs B6Three Rivers - G11   vs.NMSA G 2008 C3 
 889819  Zane Sports Park  06:00 PM  05 B3 vs B5Force Soccer Club - G11 - Johnson   vs.Northern Lights Soccer Club - G11 
 889904  Caswell North Complex  06:30 PM  06 D7 vs D9Mankato Unit - G11   vs.Fairmont Soccer Association - G11 
 889902  Watson  07:00 PM  6N D1 vs D3MN Rush C301   vs.Northfield Soccer - G11C3 
 889863  Orono Middle School  07:10 PM  13 A3 vs A2Orono-Weston - G11   vs.Crow River S - G11 
 889820  Coon Rapids Soccer Complex  07:30 PM  6N B4 vs B1CR United - Girls 2008 C3   vs.U11C3 Girls 
 889903  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c D4 vs D6Faribault So - G11   vs.Owatonna Soc - G11 






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.