Team Schedules - B12 Black  
       



Bracket


ALL A B C D


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A2 : Mankato Unit - B12 Haslach33330315 5  14  4  18 
 A5 : Owatonna Soc - B1233330315 5  10  11  15 
 A3 : New Prague S - B1203313010 3  0  20  10 
 A4 : New Ulm United Soccer Club - B120300137 2  -3  20  9 
 A1 : KMYSA B120003104 1  -6  39  11 
 A6 : Red Wing 12U - Boys0000101 0  -15  44  5 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B4 : Northern Lights Soccer Club - B1233333015 5  12  10  16 
 B2 : Great River Soccer Club - B12 Skoog30333315 5  7  13  14 
 B3 : NMTR 2008 BA03000 3 1  -8  19  8 
 B1 : Central Minn CMYSA 200800000 0 0  -11  23  6 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C6 : Richfield Soccer Association - B1233333318 6  16  9  18 
 C5 : Keliix-Intra - B1203113311 3  6  15  15 
 C7 : Urban Ventures Athletics - U1230331010 3  1  18  13 
 C1 : Maplebrook BU12 Black3300006 2  -6  22  12 
 C2 : CRU Boys 2008 Black0300036 2  -4  27  13 
 C3 : Force Soccer - B12 - Black0031015 1  -5  19  13 
 C4 : IGH Heat - BU120031004 1  -8  40  15 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D1 : Chippewa Strikers - B12 Brooke31333316 5  15  3  15 
 D4 : Red Cedar Club - B12 Black33303315 5  13  4  15 
 D3 : EauClaireUnited 2008/09B33130010 3  2  9  8 
 D2 : Chippewa Strikers - B12 Mosher00003 3 1  -10  27  7 
 D6 : River Falls Soccer Club - B120300003 1  -14  33  6 
 D5 : Red Cedar Club - B12 Blue03000 3 1  -6  22  9 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226538  Selke  09:00 AM  13 B1 vs B2Central Minn CMYSA 2008 0 vs.Great River Soccer Club - B12 Skoog2
 226567  Kasson-Mantorville Senior High School  11:00 AM  1 A1 vs A2KMYSA B12 0 vs.Mankato Unit - B12 Haslach15
 226537  Pine Hills North Park  12:00 PM  49 B3 vs B4NMTR 2008 BA 1 vs.Northern Lights Soccer Club - B126
 226586  Gleason Fields  02:00 PM  21 C1 vs C2Maplebrook BU12 Black 3 vs.CRU Boys 2008 Black1
 226587  Neiman Sports Complex  02:00 PM  C 9 C5 vs C6Keliix-Intra - B12 1 vs.Richfield Soccer Association - B123
 226549  Casper Park Soccer Fields  02:00 PM  4 D1 vs D5Chippewa Strikers - B12 Brooke 7 vs.Red Cedar Club - B12 Blue1
 226585  Rich Valley Athletic Complex  02:30 PM  4 C4 vs C7IGH Heat - BU12 6 vs.Urban Ventures Athletics - U1210
 226550  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  03:15 PM  04 D4 vs D2Red Cedar Club - B12 Black 9 vs.Chippewa Strikers - B12 Mosher0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226598  Coon Rapids Soccer Complex  10:15 AM  6S C2 vs C3CRU Boys 2008 Black 4 vs.Force Soccer - B12 - Black2
 226568  MLC Soccer Fields  11:00 AM  21 A4 vs A5New Ulm United Soccer Club - B12 1 vs.Owatonna Soc - B127

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226588  Brittany Park  09:00 AM  29 C3 vs C1Force Soccer - B12 - Black 1 vs.Maplebrook BU12 Black3
 226539  Sunny Acres  10:00 AM  1 B4 vs B2Northern Lights Soccer Club - B12 8 vs.Great River Soccer Club - B12 Skoog1
 226570  Owatonna Soccer Complex  12:45 PM  8 A5 vs A6Owatonna Soc - B12 12 vs.Red Wing 12U - Boys1
 226540  Selke  01:30 PM  13 B1 vs B3Central Minn CMYSA 2008 2 vs.NMTR 2008 BA3
 226590  Donaldson Park Lower Baseball  02:15 PM  06 C6 vs C7Richfield Soccer Association - B12 3 vs.Urban Ventures Athletics - U121
 226551  Casper Park Soccer Fields  03:00 PM  4 D2 vs D3Chippewa Strikers - B12 Mosher 1 vs.EauClaireUnited 2008/09B5
 226552  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  03:15 PM  04 D5 vs D6Red Cedar Club - B12 Blue 5 vs.River Falls Soccer Club - B121
 226569  Caswell North Complex  05:15 PM  05 A2 vs A3Mankato Unit - B12 Haslach 9 vs.New Prague S - B120

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226600  Brittany Park  10:00 AM  29 C3 vs C4Force Soccer - B12 - Black 3 vs.IGH Heat - BU121
 226547  Pine Hills North Park  10:30 AM  49 B3 vs B2NMTR 2008 BA 1 vs.Great River Soccer Club - B12 Skoog2
 226548  Selke  01:00 PM  13 B1 vs B4Central Minn CMYSA 2008 2 vs.Northern Lights Soccer Club - B129
 226601  Neiman Sports Complex  01:00 PM  C 9 C5 vs C2Keliix-Intra - B12 7 vs.CRU Boys 2008 Black2
 226578  AP Anderson Park  01:30 PM  11 A6 vs A5Red Wing 12U - Boys 0 vs.Owatonna Soc - B1212
 226561  Eau Claire Soccer Park Field  01:30 PM  1 D3 vs D2EauClaireUnited 2008/09B 7 vs.Chippewa Strikers - B12 Mosher2
 226602  Urban Ventures athletic Field  04:00 PM  3 C7 vs C1Urban Ventures Athletics - U12 3 vs.Maplebrook BU12 Black1
 226560  Golfview  04:00 PM  4 D6 vs D5River Falls Soccer Club - B12 4 vs.Red Cedar Club - B12 Blue3

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226542  Sunny Acres  11:30 AM  1 B4 vs B1Northern Lights Soccer Club - B12 6 vs.Central Minn CMYSA 20081
 226572  AP Anderson Park  01:30 PM  11 A6 vs A4Red Wing 12U - Boys 0 vs.New Ulm United Soccer Club - B128
 226553  Eau Claire Soccer Park Field  01:30 PM  3A D3 vs D1EauClaireUnited 2008/09B 0 vs.Chippewa Strikers - B12 Brooke0
 226591  Donaldson Park Lower Baseball  01:45 PM  06 C6 vs C2Richfield Soccer Association - B12 7 vs.CRU Boys 2008 Black2
 226541  Bertram Fields  02:00 PM  12 B2 vs B3Great River Soccer Club - B12 Skoog 4 vs.NMTR 2008 BA2
 226592  Neiman Sports Complex  03:00 PM  D 11 C5 vs C3Keliix-Intra - B12 2 vs.Force Soccer - B12 - Black2
 226593  Gleason Fields  03:30 PM  24 C1 vs C4Maplebrook BU12 Black 5 vs.IGH Heat - BU128
 226554  Golfview  04:00 PM  4 D6 vs D4River Falls Soccer Club - B12 1 vs.Red Cedar Club - B12 Black6
 226571  Raven Stream  04:30 PM  4 A3 vs A1New Prague S - B12 5 vs.KMYSA B123

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226605  Coon Rapids Soccer Complex  12:30 PM  6N C2 vs C7CRU Boys 2008 Black 2 vs.Urban Ventures Athletics - U123
 226581  Caswell North Complex  01:00 PM  04 A2 vs A1Mankato Unit - B12 Haslach 11 vs.KMYSA B120
 226580  Owatonna Soccer Complex  01:00 PM  8 A5 vs A4Owatonna Soc - B12 6 vs.New Ulm United Soccer Club - B120
 226603  Brittany Park  02:00 PM  29 C3 vs C6Force Soccer - B12 - Black 2 vs.Richfield Soccer Association - B126
 226604  Rich Valley Athletic Complex  02:00 PM  4 C4 vs C5IGH Heat - BU12 7 vs.Keliix-Intra - B127
 226563  Casper Park Soccer Fields  03:00 PM  4 D2 vs D1Chippewa Strikers - B12 Mosher 1 vs.Chippewa Strikers - B12 Brooke5
 226562  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  04:30 PM  04 D5 vs D4Red Cedar Club - B12 Blue 1 vs.Red Cedar Club - B12 Black7

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226543  Sunny Acres  10:00 AM  1 B4 vs B3Northern Lights Soccer Club - B12 5 vs.NMTR 2008 BA1
 226594  Rich Valley Athletic Complex  10:30 AM  4 C4 vs C6IGH Heat - BU12 2 vs.Richfield Soccer Association - B126
 226573  Kasson-Mantorville Senior High School  11:00 AM  1 A1 vs A6KMYSA B12 4 vs.Red Wing 12U - Boys1
 226582  Kasson-Mantorville Senior High School  01:00 PM  1 A6 vs A1Red Wing 12U - Boys 4 vs.KMYSA B124
 226544  Bertram Fields  02:00 PM  12 B2 vs B1Great River Soccer Club - B12 Skoog 3 vs.Central Minn CMYSA 20081
 226595  Urban Ventures athletic Field  02:30 PM  3 C7 vs C3Urban Ventures Athletics - U12 3 vs.Force Soccer - B12 - Black3
 226557  Eau Claire Soccer Park Field  03:00 PM  3A D3 vs D4EauClaireUnited 2008/09B 2 vs.Red Cedar Club - B12 Black0
 226555  Casper Park Soccer Fields  03:20 PM  4 D1 vs D6Chippewa Strikers - B12 Brooke 7 vs.River Falls Soccer Club - B121
 226596  Gleason Fields  03:30 PM  24 C1 vs C5Maplebrook BU12 Black 1 vs.Keliix-Intra - B123
 226574  Caswell North Complex  03:45 PM  06 A2 vs A5Mankato Unit - B12 Haslach 6 vs.Owatonna Soc - B120
 226575  Raven Stream  05:30 PM  4 A3 vs A4New Prague S - B12 6 vs.New Ulm United Soccer Club - B121

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226583  Owatonna Soccer Complex  01:00 PM  8 A5 vs A2Owatonna Soc - B12 4 vs.Mankato Unit - B12 Haslach3
 226566  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  01:00 PM  04 D4 vs D3Red Cedar Club - B12 Black 3 vs.EauClaireUnited 2008/09B0
 226584  MLC Soccer Fields  02:00 PM  21 A4 vs A3New Ulm United Soccer Club - B12 1 vs.New Prague S - B121
 226565  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  02:30 PM  04 D5 vs D2Red Cedar Club - B12 Blue 1 vs.Chippewa Strikers - B12 Mosher3
 226564  Golfview  04:00 PM  4 D6 vs D1River Falls Soccer Club - B12 0 vs.Chippewa Strikers - B12 Brooke4

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226589  Coon Rapids Soccer Complex  10:15 AM  6N C2 vs C4CRU Boys 2008 Black 9 vs.IGH Heat - BU125
 226546  Pine Hills North Park  12:00 PM  49 B3 vs B1NMTR 2008 BA   vs.Central Minn CMYSA 2008 
 226576  MLC Soccer Fields  02:00 PM  21 A4 vs A6New Ulm United Soccer Club - B12 4 vs.Red Wing 12U - Boys0
 226577  Kasson-Mantorville Senior High School  03:00 PM  1 A1 vs A3KMYSA B12 2 vs.New Prague S - B123
 226559  Casper Park Soccer Fields  03:00 PM  4 D1 vs D3Chippewa Strikers - B12 Brooke 3 vs.EauClaireUnited 2008/09B0
 226545  Bertram Fields  03:10 PM  12 B2 vs B4Great River Soccer Club - B12 Skoog 4 vs.Northern Lights Soccer Club - B121
 226556  Casper Park Soccer Fields  04:30 PM  4 D2 vs D5Chippewa Strikers - B12 Mosher   vs.Red Cedar Club - B12 Blue 

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 226597  Donaldson Park Lower Baseball  09:30 AM  06 C6 vs C1Richfield Soccer Association - B12 6 vs.Maplebrook BU12 Black1
 226599  Urban Ventures athletic Field  02:30 PM  1 C7 vs C5Urban Ventures Athletics - U12 0 vs.Keliix-Intra - B123
 226558  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  03:15 PM  04 D4 vs D6Red Cedar Club - B12 Black 8 vs.River Falls Soccer Club - B120
 226579  Raven Stream  05:00 PM  05 A3 vs A2New Prague S - B12 0 vs.Mankato Unit - B12 Haslach4