2019 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - B18 Classic 2
       

Bracket      


ALL A B C D      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A2 : Eclipse Select MN - B1831333333  22 7  21  6  22  4 1
 A4 : St. Anthony Soccer Club - B1811031003  9 2  -5  15  10  2 1
 A5 : U18 Boys103013    8 2  1  14  12  1 0
 A3 : Orono-Weston - B181331000   8 2  -3  18  9  2 0
 A1 : CC United - BU18 C20100010   2 0  -14  22  1  2 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 B5 : IGH Heat - B18-C2333313    16 5  15  2  16  1 0
 B3 : Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N 33313    13 4  10  3  11  2 0
 B1 : White Bear SC 01 Boys Black330330    12 4  6  9  13  1 0
 B6 : Richfield Soccer Association - B18 30000    3 1  -11  18  2  1 0
 B4 : Hastings Fut - B18000003    3 1  -11  18  3  1 0
 B2 : White Bear SC 01 Boys Orange000300    3 1  -9  14  4  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 C2 : St. Peter So - B1833333     15 5  9  6  12  3 0
 C4 : Austin Boys U18 C23333      12 4  11  2  12  3 0
 C3 : Waseca Soccer Club33033     12 4  6  7  12  5 1
 C8 : New Ulm Area - B1810 0133   8 2  0  12  9  1 0
 C9 : Willmar Socc - B183310      7 2  3  10  9  4 0
 C6 : Worthington - B180330      6 2  1  7  8  3 0
 C5 : Fairmont Soccer Association - B18003003    6 2  -5  21  8  2 0
 C7 : Hutchinson U - B1830000000  3 1  -17  39  9  0 0
 C1 : Mankato Unit - B18100000    1 0  -8  19  11  6 1

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 D5 : Sartell Socc - B1833303   xx12 4  9  8  12  3 0
 D2 : AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2331 3   xx10 3  5  3  8  3 0
 D1 : AYSA -- CLOQUET U18BC201      xx1 0  -1  4  3  0 0
 D3 : Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B1800      xx0 0  -4  5  1  2 0
 D4 : Little Falls - B18000     xx0 0  -9  15  4  1 0

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891867  Clover Ridge  05:45 PM  04 A1 vs A2CC United - BU18 C2 0 vs.Eclipse Select MN - B186
 891918  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  042 B1 vs B2White Bear SC 01 Boys Black 4 vs.White Bear SC 01 Boys Orange1
 891919  Hastings Sr. High School  06:25 PM  4W B4 vs B5Hastings Fut - B18 0 vs.IGH Heat - B18-C23
 891893  Belle Prairie Soccer Fields  06:45 PM  2 D4 vs D5Little Falls - B18 3 vs.Sartell Socc - B188
 891947  Caswell North Complex  07:00 PM  01 C1 vs C8Mankato Unit - B18 0 vs.New Ulm Area - B180
 891917  Playcrest  07:20 PM  1 B3 vs B6Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N   vs.Richfield Soccer Association - B18 

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891881  Orono Intermediate School  05:40 PM  10 A3 vs A5Orono-Weston - B18 2 vs.U18 Boys2

Bracket - Wednesday, May 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891870  Farmington High School  06:00 PM  43 A2 vs A4Eclipse Select MN - B18 1 vs.St. Anthony Soccer Club - B181

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891956  Northeast Park  07:00 PM  1 C3 vs C8Waseca Soccer Club 4 vs.New Ulm Area - B180
 891896  Pinecone Central Park  07:10 PM  12 D5 vs D3Sartell Socc - B18 4 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B181
 891924  Washington Park  07:30 PM  04 B6 vs B2Richfield Soccer Association - B18 1 vs.White Bear SC 01 Boys Orange0
 891872  Clover Ridge  07:45 PM  04 A1 vs A4CC United - BU18 C2 1 vs.St. Anthony Soccer Club - B181

Bracket - Thursday, May 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891922  Simley High School  08:30 PM  09 B5 vs B6IGH Heat - B18-C2 3 vs.Richfield Soccer Association - B180

Bracket - Sunday, May 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891950  Wescott Track Field  01:45 PM  1 C4 vs C5Austin Boys U18 C2 3 vs.Fairmont Soccer Association - B180

Bracket - Tuesday, May 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891885  Hassan  06:30 PM  1 A5 vs A2U18 Boys 3 vs.Eclipse Select MN - B189

Bracket - Wednesday, May 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891898  Oakland Park  07:00 PM  1 D2 vs D3AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B180
 891899  Pinecone Central Park  07:00 PM  12 D5 vs D1Sartell Socc - B18 2 vs.AYSA -- CLOQUET U18BC21

Bracket - Thursday, May 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891953  Hutchinson High School  06:30 PM  1 C7 vs C1Hutchinson U - B18 3 vs.Mankato Unit - B181

Bracket - Saturday, May 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891981  St. Peter MN  01:00 PM  005 C2 vs C5St. Peter So - B18 2 vs.Fairmont Soccer Association - B181

Bracket - Tuesday, May 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891948  St. Peter MN  06:00 PM  005 C2 vs C7St. Peter So - B18 1 vs.Hutchinson U - B180

Bracket - Wednesday, May 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891929  Hanifl Fields Athletic Park  05:50 PM  042 B2 vs B5White Bear SC 01 Boys Orange 0 vs.IGH Heat - B18-C24
 891931  Taft Field  07:30 PM  1 B6 vs B1Richfield Soccer Association - B18 1 vs.White Bear SC 01 Boys Black7
 891930  Playcrest  07:35 PM  1 B3 vs B4Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N 3 vs.Hastings Fut - B180

Bracket - Thursday, May 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891959  buss fields  07:00 PM  1 C6 vs C4Worthington - B18 2 vs.Austin Boys U18 C24
 891868  St. Anthony HS Stadium Field  08:00 PM  1 A4 vs A5St. Anthony Soccer Club - B18 1 vs.U18 Boys3

Bracket - Friday, May 31, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891921  Polar Lakes Park  06:30 PM  26 B1 vs B3White Bear SC 01 Boys Black 2 vs.Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N5

Bracket - Saturday, June 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891970  Caswell North Complex  12:00 PM  03 C1 vs C2Mankato Unit - B18 3 vs.St. Peter So - B185

Bracket - Sunday, June 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891967  Fairmont Area Soccer Complex  10:00 AM  01 C7 vs C5Hutchinson U - B18 2 vs.Fairmont Soccer Association - B185
 891957  Fairmont Area Soccer Complex  01:00 PM  01 C4 vs C7Austin Boys U18 C2 15 vs.Hutchinson U - B180
 891987  Fairmont Area Soccer Complex  04:00 PM  01 C5 vs C4Fairmont Soccer Association - B18 0 vs.Austin Boys U18 C28

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891869  Orono Intermediate School  05:30 PM  10 A3 vs A1Orono-Weston - B18 4 vs.CC United - BU18 C20
 891891  National Sports Center  07:00 PM  H4 A4 vs A5St. Anthony Soccer Club - B18 1 vs.U18 Boys0
 891935  Hastings Sr. High School  07:00 PM  4W B4 vs B2Hastings Fut - B18 1 vs.White Bear SC 01 Boys Orange2
 891960  Hutchinson High School  07:00 PM  1 C7 vs C3Hutchinson U - B18 1 vs.Waseca Soccer Club4
 891900  Oakland Park  07:00 PM  1 D2 vs D5AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2 2 vs.Sartell Socc - B181

Bracket - Tuesday, June 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891968  MLC Soccer Fields  07:20 PM  1 C8 vs C4New Ulm Area - B18   vs.Austin Boys U18 C2 

Bracket - Wednesday, June 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891878  Hassan  06:30 PM  1 A5 vs A4U18 Boys 1 vs.St. Anthony Soccer Club - B181
 891934  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  3 B5 vs B4IGH Heat - B18-C2 8 vs.Hastings Fut - B181
 891969  Roosevelt Complex  06:30 PM  10 C9 vs C3Willmar Socc - B18 4 vs.Waseca Soccer Club1
 891902  Oakland Park  07:00 PM  1 D2 vs D1AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2 2 vs.AYSA -- CLOQUET U18BC22
 891903  Pinecone Central Park  07:20 PM  11 D5 vs D4Sartell Socc - B18 4 vs.Little Falls - B181
 891877  West St. Paul Sports Complex  07:30 PM  1 A2 vs A1Eclipse Select MN - B18 6 vs.CC United - BU18 C20
 891932  Washington Park  07:30 PM  04 B6 vs B3Richfield Soccer Association - B18 0 vs.Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N5

Bracket - Thursday, June 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891985  Hutchinson High School  06:00 PM  1 C7 vs C9Hutchinson U - B18 1 vs.Willmar Socc - B185
 891961  MLC Soccer Fields  07:00 PM  3 C8 vs C2New Ulm Area - B18 0 vs.St. Peter So - B183
 891933  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  042 B2 vs B1White Bear SC 01 Boys Orange 1 vs.White Bear SC 01 Boys Black3

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891923  Hastings Sr. High School  05:20 PM  4E B4 vs B1Hastings Fut - B18 0 vs.White Bear SC 01 Boys Black2
 891874  Hassan  06:00 PM  1 A5 vs A1U18 Boys 3 vs.CC United - BU18 C20
 891886  National Sports Center  07:00 PM  H4 A4 vs A3St. Anthony Soccer Club - B18 2 vs.Orono-Weston - B185
 891958  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  01 C5 vs C6Fairmont Soccer Association - B18 1 vs.Worthington - B183
 891925  Simley High School  08:00 PM  09 B5 vs B3IGH Heat - B18-C2 1 vs.Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N1

Bracket - Tuesday, June 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891954  MLC Soccer Fields  05:00 PM  6 C8 vs C9New Ulm Area - B18 3 vs.Willmar Socc - B183

Bracket - Wednesday, June 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891880  National Sports Center  06:30 PM  H2 A4 vs A2St. Anthony Soccer Club - B18 1 vs.Eclipse Select MN - B184
 891974  Hutchinson High School  06:30 PM  1 C7 vs C8Hutchinson U - B18 0 vs.New Ulm Area - B183
 891972  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  06 C5 vs C1Fairmont Soccer Association - B18 4 vs.Mankato Unit - B183
 891904  Cloquet Hilltop Field  07:00 PM  1 D1 vs D3AYSA -- CLOQUET U18BC2   vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B18 
 891920  Hanifl Fields Athletic Park  07:15 PM  041 B2 vs B4White Bear SC 01 Boys Orange 0 vs.Hastings Fut - B181
 891937  Taft Field  07:30 PM  1 B6 vs B5Richfield Soccer Association - B18 0 vs.IGH Heat - B18-C23
 891973  buss fields  07:30 PM  1 C6 vs C9Worthington - B18 5 vs.Willmar Socc - B180
 891936  Playcrest  07:40 PM  1 B3 vs B1Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N 1 vs.White Bear SC 01 Boys Black0
 891879  Clover Ridge  08:00 PM  04 A1 vs A3CC United - BU18 C2 0 vs.Orono-Weston - B180

Bracket - Thursday, June 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891963  Northeast Park  05:00 PM  1 C3 vs C1Waseca Soccer Club 3 vs.Mankato Unit - B182
 891883  Orono Intermediate School  05:45 PM  10 A3 vs A2Orono-Weston - B18 0 vs.Eclipse Select MN - B185

Bracket - Friday, June 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891873  West St. Paul Sports Complex  07:30 PM  1 A2 vs A3Eclipse Select MN - B18 5 vs.Orono-Weston - B181

Bracket - Saturday, June 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891949  Northeast Park  11:00 AM  1 C3 vs C6Waseca Soccer Club 2 vs.Worthington - B180

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891888  West St. Paul Sports Complex  05:00 PM  1 A2 vs A3Eclipse Select MN - B18 4 vs.Orono-Weston - B180
 891986  St. Peter MN  06:30 PM  007 C2 vs C1St. Peter So - B18 4 vs.Mankato Unit - B182
 891988  MLC Soccer Fields  07:00 PM  6 C8 vs C7New Ulm Area - B18 5 vs.Hutchinson U - B182
 891892  Cloquet Hilltop Field  07:00 PM  1 D1 vs D2AYSA -- CLOQUET U18BC2   vs.AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2 
 891946  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  042 B1 vs B6White Bear SC 01 Boys Black   vs.Richfield Soccer Association - B18 
 891887  Clover Ridge  07:45 PM  04 A1 vs A4CC United - BU18 C2 0 vs.St. Anthony Soccer Club - B182

Bracket - Tuesday, June 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891889  Hassan  06:30 PM  1 A5 vs A2U18 Boys   vs.Eclipse Select MN - B18 
 891895  Belle Prairie Soccer Fields  06:40 PM  2 D4 vs D2Little Falls - B18 0 vs.AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC23

Bracket - Wednesday, June 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891939  Polar Lakes Park  06:00 PM  26 B2 vs B6White Bear SC 01 Boys Orange   vs.Richfield Soccer Association - B18 
 891940  Playcrest  06:00 PM  1 B3 vs B5Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N   vs.IGH Heat - B18-C2 
 891978  St. Peter MN  06:00 PM  007 C2 vs C3St. Peter So - B18   vs.Waseca Soccer Club 
 891907  Belle Prairie Soccer Fields  06:30 PM  2 D4 vs D1Little Falls - B18   vs.AYSA -- CLOQUET U18BC2 
 891876  Westonka MWHS  07:00 PM  03 A3 vs A4Orono-Weston - B18   vs.St. Anthony Soccer Club - B18 
 891975  MLC Soccer Fields  07:00 PM  6 C8 vs C6New Ulm Area - B18   vs.Worthington - B18 
 891906  Isanti Soccer Complex  07:20 PM  6 D3 vs D5Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B18   vs.Sartell Socc - B18 
 891938  Polar Lakes Park  07:40 PM  26 B1 vs B4White Bear SC 01 Boys Black   vs.Hastings Fut - B18 

Bracket - Thursday, June 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891871  Hassan  06:30 PM  1 A5 vs A3U18 Boys   vs.Orono-Weston - B18 
 891977  Caswell North Complex  07:00 PM  01 C1 vs C4Mankato Unit - B18   vs.Austin Boys U18 C2 

Bracket - Friday, June 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891962  Roosevelt Complex  06:30 PM  10 C9 vs C1Willmar Socc - B18   vs.Mankato Unit - B18 
 891927  Polar Lakes Park  07:30 PM  26 B2 vs B3White Bear SC 01 Boys Orange   vs.Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N 

Bracket - Saturday, June 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891976  Roosevelt Complex  04:00 PM  10 C9 vs C5Willmar Socc - B18   vs.Fairmont Soccer Association - B18 
 891909  Cloquet Hilltop Field  06:30 PM  1 D1 vs D5AYSA -- CLOQUET U18BC2   vs.Sartell Socc - B18 

Bracket - Sunday, June 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891928  Washington Park  07:30 PM  04 B6 vs B4Richfield Soccer Association - B18   vs.Hastings Fut - B18 

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891894  Isanti Soccer Complex  05:30 PM  6 D3 vs D1Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B18   vs.AYSA -- CLOQUET U18BC2 
 891991  Roosevelt Complex  06:30 PM  10 C9 vs C8Willmar Socc - B18   vs.New Ulm Area - B18 
 891945  Hastings Sr. High School  07:00 PM  4E B4 vs B3Hastings Fut - B18   vs.Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N 
 891990  buss fields  07:00 PM  1 C6 vs C5Worthington - B18   vs.Fairmont Soccer Association - B18 
 891905  Oakland Park  07:00 PM  1 D2 vs D4AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2   vs.Little Falls - B18 
 891989  Northeast Park  07:20 PM  1 C3 vs C2Waseca Soccer Club   vs.St. Peter So - B18 
 891890  Orono Intermediate School  07:30 PM  10 A3 vs A1Orono-Weston - B18   vs.CC United - BU18 C2 
 891875  West St. Paul Sports Complex  08:30 PM  2 A2 vs A5Eclipse Select MN - B18   vs.U18 Boys 

Bracket - Tuesday, June 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891882  National Sports Center  06:30 PM  H4 A4 vs A1St. Anthony Soccer Club - B18   vs.CC United - BU18 C2 
 891955  St. Peter MN  07:30 PM  3 C2 vs C9St. Peter So - B18   vs.Willmar Socc - B18 
 891971  Wescott Track Field  07:30 PM  1 C4 vs C2Austin Boys U18 C2   vs.St. Peter So - B18 

Bracket - Wednesday, June 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891979  Roosevelt Complex  06:30 PM  10 C9 vs C7Willmar Socc - B18   vs.Hutchinson U - B18 
 891980  Caswell North Complex  07:00 PM  03 C1 vs C6Mankato Unit - B18   vs.Worthington - B18 
 891965  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  01 C5 vs C8Fairmont Soccer Association - B18   vs.New Ulm Area - B18 
 891897  Cloquet Hilltop Field  07:00 PM  1 D1 vs D4AYSA -- CLOQUET U18BC2   vs.Little Falls - B18 
 891908  Isanti Soccer Complex  07:20 PM  8 D3 vs D2Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B18   vs.AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2 
 891943  Hastings Sr. High School  07:30 PM  4E B4 vs B6Hastings Fut - B18   vs.Richfield Soccer Association - B18 
 891942  Playcrest  07:35 PM  1 B3 vs B2Club Deportivo Lobos - 0ECDL - B18-N   vs.White Bear SC 01 Boys Orange 
 891884  Bandimere  07:45 PM  01 A1 vs A5CC United - BU18 C2   vs.U18 Boys 
 891941  IGH Simley High School  08:00 PM  1 B5 vs B1IGH Heat - B18-C2   vs.White Bear SC 01 Boys Black 

Bracket - Thursday, June 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891926  Hanifl Fields Athletic Park  05:45 PM  041 B1 vs B5White Bear SC 01 Boys Black   vs.IGH Heat - B18-C2 
 891982  Northeast Park  07:20 PM  1 C3 vs C4Waseca Soccer Club   vs.Austin Boys U18 C2 

Bracket - Friday, June 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891964  Wescott Track Field  06:30 PM  1 C4 vs C9Austin Boys U18 C2   vs.Willmar Socc - B18 
 891966  buss fields  06:30 PM  1 C6 vs C7Worthington - B18   vs.Hutchinson U - B18 

Bracket - Saturday, June 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891951  Fairmont Area Soccer Complex  10:00 AM  01 C5 vs C3Fairmont Soccer Association - B18   vs.Waseca Soccer Club 
 891952  buss fields  01:00 PM  1 C6 vs C2Worthington - B18   vs.St. Peter So - B18 

Bracket - Sunday, June 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891901  Isanti Soccer Complex  04:00 PM  8 D3 vs D4Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B18   vs.Little Falls - B18 

Bracket - Monday, July 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891910  Pinecone Central Park  07:20 PM  11 D5 vs D2Sartell Socc - B18   vs.AYSA -- GRAND RAPIDS U18BC2 
 891944  Simley High School  08:00 PM  09 B5 vs B2IGH Heat - B18-C2   vs.White Bear SC 01 Boys Orange 

Bracket - Wednesday, July 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891911  Belle Prairie Soccer Fields  06:30 PM  2 D4 vs D3Little Falls - B18   vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - B18 
 891983  Caswell North Complex  07:00 PM  02 C1 vs C3Mankato Unit - B18   vs.Waseca Soccer Club 
 891984  Wescott Track Field  07:00 PM  1 C4 vs C6Austin Boys U18 C2   vs.Worthington - B18 






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.