Team Schedules - B19 Classic 1  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A4 : Joy of the People - B193331330319 6  14  11  18  3 0
 A1 : CC United - BU19 C13003033315 5  7  16  16  5 0
 A5 : Keliix-Intra - B193300133114 4  6  11  14  1 0
 A3 : Great River - B19 - Wasswa033001 CS 07 2  -6  18  9  1 0
 A2 : Denden - B19 C10000000 CS 0 0  -21  38  6  3 0

Bracket - Tuesday, April 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891407  Clover Ridge  07:30 PM  04 A1 vs A2CC United - BU19 C1 4 vs.Denden - B19 C11

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891409  National Sports Center  06:30 PM  J4 A4 vs A2Joy of the People - B19 5 vs.Denden - B19 C12

Bracket - Thursday, May 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891423  Bandimere  06:00 PM  03 A1 vs A5CC United - BU19 C1 0 vs.Keliix-Intra - B192

Bracket - Tuesday, May 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891410  Bandimere  06:00 PM  01 A1 vs A4CC United - BU19 C1 1 vs.Joy of the People - B1910
 891411  Blake Middle School  08:00 PM  1 A5 vs A3Keliix-Intra - B19 2 vs.Great River - B19 - Wasswa0

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891412  Bertram Fields  05:15 PM  13 A3 vs A2Great River - B19 - Wasswa 3F vs.Denden - B19 C1
Forfeited Game
0

Bracket - Tuesday, May 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891413  Blake Middle School  06:00 PM  1 A5 vs A1Keliix-Intra - B19 0 vs.CC United - BU19 C11

Bracket - Thursday, May 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891408  Bertram Fields  05:00 PM  13 A3 vs A1Great River - B19 - Wasswa 3 vs.CC United - BU19 C12

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891406  National Sports Center  06:30 PM  N3 A4 vs A5Joy of the People - B19 5 vs.Keliix-Intra - B192

Bracket - Tuesday, June 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891416  Blake Middle School  06:00 PM  1 A5 vs A4Keliix-Intra - B19 1 vs.Joy of the People - B191
 891417  Clover Ridge  08:00 PM  04 A1 vs A2CC United - BU19 C1 3F vs.Denden - B19 C1
Forfeited Game
0

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891425  Blake Middle School  08:00 PM  1 A5 vs A2Keliix-Intra - B19 4 vs.Denden - B19 C10

Bracket - Tuesday, June 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891418  Bandimere  06:00 PM  03 A1 vs A3CC United - BU19 C1 4 vs.Great River - B19 - Wasswa0
 891419  National Sports Center  06:30 PM  N1 A4 vs A2Joy of the People - B19 10 vs.Denden - B19 C10

Bracket - Wednesday, June 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891414  Bertram Fields  07:15 PM  13 A3 vs A4Great River - B19 - Wasswa 0 vs.Joy of the People - B192

Bracket - Thursday, June 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891415  Neiman Sports Complex  05:45 PM  D 11 A5 vs A2Keliix-Intra - B19 9 vs.Denden - B19 C13

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891421  Bertram Fields  05:00 PM  14 A3 vs A5Great River - B19 - Wasswa 1 vs.Keliix-Intra - B191

Bracket - Tuesday, June 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891420  National Sports Center  06:30 PM  N2 A4 vs A1Joy of the People - B19
Forfeited Game
 0 vs.CC United - BU19 C13F

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891422  Bertram Fields  07:00 PM  13 A3 vs A2Great River - B19 - Wasswa CS vs.Denden - B19 C1CS

Bracket - Tuesday, July 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 891424  Liberty Elementary  07:40 PM  04 A4 vs A3Joy of the People - B19 7 vs.Great River - B19 - Wasswa2