2019 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - B12 Classic 2
       

Bracket      


ALL A B C D      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A7 : Club Deportivo Lobos - B12-K333333333 27 9  23  6  26  0 0
 A5 : MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence33333033  21 7  15  12  20  1 0
 A2 : Crow River S - B120333333   18 6  14  13  19  0 0
 A1 : CC United - BU12 C203333000  12 4  4  22  21  0 0
 A4 : Crystal-Robbinsdale United - B12C200331300  10 3  -7  40  16  0 0
 A6 : SES U12B C2 Lightning0000013   4 1  -11  36  13  0 0
 A8 : Richfield Soccer Association - B1231000000  4 1  -12  45  16  0 0
 A3 : Orono-Weston - B120130000   4 1  -8  32  13  0 0
 A9 : Denden - B12 C2000000    0 0  -18  48  2  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 B5 : Owatonna Soc - B123330333   18 6  10  22  19  1 0
 B6 : Owatonna Soc - B120333333   18 6  13  20  19  0 0
 B4 : New Prague S - B123030330   12 4  4  12  13  0 0
 B2 : Mankato Unit - B121303003   10 3  1  21  17  0 0
 B7 : New Ulm Area - B120033 30   9 3  3  14  13  0 0
 B1 : Faribault So - B12130000    4 1  -8  25  11  0 0
 B3 : MN Rush C20100000000  0 0  -23  56  10  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 C2 : East Select BU12C2131313  xx12 3  6  14  17  0 0
 C3 : Great River - B12 - Wuollet31031   xx8 2  3  8  11  0 0
 C1 : Central Minn - Boys 12 C2 White10330   xx7 2  2  11  12  0 0
 C4 : Great River - B12 - Mauch300301  xx7 2  -2  15  10  0 0
 C5 : Central Minn - Boys 11 C2 Blue010110  xx3 0  -9  17  7  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 D2 : ECU - 07/08B3133303   16 5  10  12  18  0 0
 D6 : Red Cedar So - B121333113   15 4  11  10  16  0 0
 D3 : River Falls Soccer Club - B1210313313  15 4  10  15  22  0 0
 D1 : Chippewa Strikers Soccer Club - B12C333300130  13 4  3  18  16  0 0
 D5 : Somerset Soccer Club - B1130000030  6 2  -12  33  12  0 0
 D4 : River Falls Soccer Club - B1100000000  0 0  -22  53  9  0 0

Bracket - Monday, April 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895499  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 B5 vs B6Owatonna Soc - B12 8 vs.Owatonna Soc - B124
 895534  Christ Community Lutheran School  06:15 PM  2 A2 vs A7Crow River S - B12 1 vs.Club Deportivo Lobos - B12-K3
 895537  Cavanagh Park  06:15 PM  1 A4 vs A5Crystal-Robbinsdale United - B12C2 1 vs.MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence8
 895468  Golfview  06:20 PM  4 D3 vs D6River Falls Soccer Club - B12 2 vs.Red Cedar So - B122
 895500  Faribault Soccer Complex  06:30 PM  1c B1 vs B2Faribault So - B12 4 vs.Mankato Unit - B124
 895498  New Prague Community Center  06:30 PM  1 B4 vs B7New Prague S - B12 2 vs.New Ulm Area - B121
 895449  Selke  06:30 PM  13 C1 vs C2Central Minn - Boys 12 C2 White 2 vs.East Select BU12C22
 895448  Liberty Elementary  06:30 PM  03 C4 vs C5Great River - B12 - Mauch 4 vs.Central Minn - Boys 11 C2 Blue1
 895470  Golfview  07:00 PM  3 D4 vs D5River Falls Soccer Club - B11 1 vs.Somerset Soccer Club - B113

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895450  Bertram Fields  05:45 PM  10 C3 vs C1Great River - B12 - Wuollet 2 vs.Central Minn - Boys 12 C2 White1
 895539  Maple Grove Middle School  06:00 PM  11A A5 vs A3MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 2 vs.Orono-Weston - B121
 895540  Neiman Sports Complex  06:00 PM  C 9 A6 vs A2SES U12B C2 Lightning 1 vs.Crow River S - B129
 895472  Casper Park Soccer Fields  06:00 PM  9 D1 vs D3Chippewa Strikers Soccer Club - B12C3 4 vs.River Falls Soccer Club - B123
 895471  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A D2 vs D4ECU - 07/08B 9 vs.River Falls Soccer Club - B111
 895541  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 A7 vs A1Club Deportivo Lobos - B12-K 3 vs.CC United - BU12 C22
 895542  Christian Field  06:30 PM  1 A8 vs A9Richfield Soccer Association - B12 4 vs.Denden - B12 C20
 895503  Watson  06:45 PM  2N B3 vs B1MN Rush C201 2 vs.Faribault So - B126
 895502  Caswell North Complex  07:00 PM  05 B2 vs B4Mankato Unit - B12 7 vs.New Prague S - B122
 895451  Liberty Elementary  07:00 PM  03 C4 vs C2Great River - B12 - Mauch 1 vs.East Select BU12C23
 895473  Somerset High School  07:00 PM  2 D5 vs D6Somerset Soccer Club - B11 1 vs.Red Cedar So - B126
 895501  Owatonna Soccer Complex  07:15 PM  9 B6 vs B7Owatonna Soc - B12 6 vs.New Ulm Area - B123

Bracket - Monday, May 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895505  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  9 B5 vs B3Owatonna Soc - B12 6 vs.MN Rush C2011
 895543  Christ Community Lutheran School  06:30 PM  2 A2 vs A9Crow River S - B12 13 vs.Denden - B12 C20
 895546  Cavanagh Park  06:30 PM  1 A4 vs A7Crystal-Robbinsdale United - B12C2 1 vs.Club Deportivo Lobos - B12-K6
 895506  Faribault Soccer Complex  06:30 PM  1c B1 vs B4Faribault So - B12 0 vs.New Prague S - B124
 895474  Golfview  06:30 PM  3 D4 vs D1River Falls Soccer Club - B11 4 vs.Chippewa Strikers Soccer Club - B12C310
 895476  Somerset High School  07:00 PM  2 D5 vs D3Somerset Soccer Club - B11 1 vs.River Falls Soccer Club - B125
 895544  Orono Middle School  07:10 PM  13 A3 vs A8Orono-Weston - B12 2 vs.Richfield Soccer Association - B122
 895547  Maple Grove Middle School  07:15 PM  11B A5 vs A6MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 5 vs.SES U12B C2 Lightning1
 895504  Owatonna Soccer Complex  07:15 PM  9 B6 vs B2Owatonna Soc - B12 4 vs.Mankato Unit - B121
 895453  Selke  07:20 PM  14 C5 vs C3Central Minn - Boys 11 C2 Blue 1 vs.Great River - B12 - Wuollet1

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895548  Cavanagh Park  05:00 PM  1 A6 vs A4SES U12B C2 Lightning 3 vs.Crystal-Robbinsdale United - B12C24
 895507  New Prague Community Center  05:30 PM  1 B4 vs B6New Prague S - B12 0 vs.Owatonna Soc - B121
 895455  Selke  05:45 PM  14 C5 vs C1Central Minn - Boys 11 C2 Blue 0 vs.Central Minn - Boys 12 C2 White3
 895478  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A D2 vs D3ECU - 07/08B 3 vs.River Falls Soccer Club - B123
 895479  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  06:00 PM  04 D6 vs D4Red Cedar So - B12 7 vs.River Falls Soccer Club - B111
 895552  Diethelm Park  06:45 PM  09 A9 vs A1Denden - B12 C2 0 vs.CC United - BU12 C27
 895551  Christian Field  07:00 PM  1 A8 vs A2Richfield Soccer Association - B12 3 vs.Crow River S - B128
 895509  Faribault Soccer Complex  07:00 PM  1 B1 vs B5Faribault So - B12 4 vs.Owatonna Soc - B127
 895508  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 B7 vs B3New Ulm Area - B12 10 vs.MN Rush C2012

Bracket - Thursday, May 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895477  Casper Park Soccer Fields  07:00 PM  9 D1 vs D5Chippewa Strikers Soccer Club - B12C3 2 vs.Somerset Soccer Club - B110

Bracket - Tuesday, May 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895533  Diethelm Park  07:15 PM  08 A1 vs A8CC United - BU12 C2 5 vs.Richfield Soccer Association - B123

Bracket - Wednesday, May 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 25096  Weaver Lake Elementary  06:00 PM  27 A6 vs A5SES U12B C2 Lightning 2 vs.MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence8
 895452  Selke  06:00 PM  14 C1 vs C4Central Minn - Boys 12 C2 White 3 vs.Great River - B12 - Mauch2
 895484  Eau Claire Soccer Park Field  06:30 PM  5 D2 vs D1ECU - 07/08B 4 vs.Chippewa Strikers Soccer Club - B12C33

Bracket - Thursday, May 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895561  Orono Middle School  07:20 PM  13 A9 vs A3Denden - B12 C2 1 vs.Orono-Weston - B125

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895457  Jean Duluth Field  05:30 PM  2 C2 vs C5East Select BU12C2 3 vs.Central Minn - Boys 11 C2 Blue3
 895553  Orono Middle School  06:00 PM  13 A3 vs A1Orono-Weston - B12 2 vs.CC United - BU12 C24
 895555  Maple Grove Middle School  06:00 PM  11B A5 vs A8MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 8 vs.Richfield Soccer Association - B121
 895556  Neiman Sports Complex  06:00 PM  C 9 A6 vs A7SES U12B C2 Lightning 1 vs.Club Deportivo Lobos - B12-K5
 895511  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  9 B6 vs B1Owatonna Soc - B12 6 vs.Faribault So - B122
 895480  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  8 D2 vs D5ECU - 07/08B 5 vs.Somerset Soccer Club - B112
 895482  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  06:00 PM  04 D6 vs D1Red Cedar So - B12 4 vs.Chippewa Strikers Soccer Club - B12C32
 895554  Cavanagh Park  06:30 PM  1 A4 vs A9Crystal-Robbinsdale United - B12C2 4 vs.Denden - B12 C21
 895456  Bertram Fields  06:30 PM  10 C3 vs C4Great River - B12 - Wuollet 2 vs.Great River - B12 - Mauch3
 895481  Golfview  06:30 PM  4 D3 vs D4River Falls Soccer Club - B12 9 vs.River Falls Soccer Club - B112
 895512  Caswell North Complex  07:00 PM  04 B2 vs B3Mankato Unit - B12 5 vs.MN Rush C2010
 895510  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 B7 vs B5New Ulm Area - B12 7 vs.Owatonna Soc - B122

Bracket - Wednesday, June 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895578  Diethelm Park  06:00 PM  08 A1 vs A3CC United - BU12 C2 6 vs.Orono-Weston - B122
 895579  Cavanagh Park  06:00 PM  1 A4 vs A6Crystal-Robbinsdale United - B12C2 2 vs.SES U12B C2 Lightning2
 895466  Liberty Elementary  06:00 PM  03 C4 vs C3Great River - B12 - Mauch 0 vs.Great River - B12 - Wuollet5
 895497  Casper Park Soccer Fields  06:00 PM  9 D1 vs D6Chippewa Strikers Soccer Club - B12C3 0 vs.Red Cedar So - B120
 895496  Golfview  06:30 PM  3 D4 vs D3River Falls Soccer Club - B11 0 vs.River Falls Soccer Club - B126
 895527  New Prague Community Center  06:45 PM  1 B4 vs B1New Prague S - B12 2 vs.Faribault So - B120
 895526  Watson  07:00 PM  2S B3 vs B5MN Rush C201 3 vs.Owatonna Soc - B125
 895495  Somerset High School  07:00 PM  2 D5 vs D2Somerset Soccer Club - B11 0 vs.ECU - 07/08B6

Bracket - Thursday, June 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895525  Caswell North Complex  07:00 PM  04 B2 vs B6Mankato Unit - B12 5 vs.Owatonna Soc - B128

Bracket - Friday, June 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895580  Hazel Park Academy School  06:30 AM  1 A7 vs A9Club Deportivo Lobos - B12-K 15 vs.Denden - B12 C20

Bracket - Saturday, June 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895549  Hazel Park Academy School  10:00 AM  1 A7 vs A3Club Deportivo Lobos - B12-K 12 vs.Orono-Weston - B120

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895459  Jean Duluth Field  05:30 PM  5 C2 vs C1East Select BU12C2 5 vs.Central Minn - Boys 12 C2 White4
 895562  Diethelm Park  06:00 PM  08 A1 vs A2CC United - BU12 C2 2 vs.Crow River S - B124
 895514  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  9 B5 vs B2Owatonna Soc - B12 3 vs.Mankato Unit - B122
 895558  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 A7 vs A5Club Deportivo Lobos - B12-K 2 vs.MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence0
 895483  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  06:30 PM  04 D6 vs D3Red Cedar So - B12 2 vs.River Falls Soccer Club - B122
 895515  MLC Soccer Fields  06:45 PM  8 B7 vs B1New Ulm Area - B12   vs.Faribault So - B12 
 895513  Watson  07:00 PM  2S B3 vs B4MN Rush C201 1 vs.New Prague S - B127
 895485  Somerset High School  07:00 PM  2 D5 vs D4Somerset Soccer Club - B11 6 vs.River Falls Soccer Club - B110
 895560  Christian Field  07:30 PM  1 A8 vs A4Richfield Soccer Association - B12 4 vs.Crystal-Robbinsdale United - B12C25
 895458  Selke  07:30 PM  13 C5 vs C4Central Minn - Boys 11 C2 Blue 1 vs.Great River - B12 - Mauch1

Bracket - Wednesday, June 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895581  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 A2 vs A1Crow River S - B12 4 vs.CC United - BU12 C22
 25093  Weaver Lake Elementary  06:00 PM  27 A5 vs A4MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 7 vs.Crystal-Robbinsdale United - B12C21
 25094  Christian Field  06:30 PM  1 A8 vs A7Richfield Soccer Association - B12 1 vs.Club Deportivo Lobos - B12-K6
 895529  Watson  07:00 PM  2N B3 vs B7MN Rush C201 0 vs.New Ulm Area - B1210
 895528  Owatonna Soccer Complex  07:15 PM  9 B5 vs B4Owatonna Soc - B12 2 vs.New Prague S - B121
 895469  Casper Park Soccer Fields  07:15 PM  9 D1 vs D2Chippewa Strikers Soccer Club - B12C3 2 vs.ECU - 07/08B0
 895464  Bertram Fields  08:00 PM  12 C3 vs C2Great River - B12 - Wuollet 3 vs.East Select BU12C23

Bracket - Thursday, June 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895535  Orono Middle School  06:00 PM  12 A3 vs A6Orono-Weston - B12 3 vs.SES U12B C2 Lightning5
 895467  Selke  06:00 PM  14 C5 vs C2Central Minn - Boys 11 C2 Blue 1 vs.East Select BU12C25

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895565  DeLaSalle High School  06:00 PM  1 A6 vs A9SES U12B C2 Lightning   vs.Denden - B12 C2 
 895517  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  9 B6 vs B3Owatonna Soc - B12 7 vs.MN Rush C2011
 895486  Golfview  06:00 PM  3 D4 vs D2River Falls Soccer Club - B11 1 vs.ECU - 07/08B3
 895563  Cavanagh Park  06:30 PM  1 A4 vs A2Crystal-Robbinsdale United - B12C2 2 vs.Crow River S - B129
 895567  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 A7 vs A8Club Deportivo Lobos - B12-K 11 vs.Richfield Soccer Association - B120
 895488  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  06:30 PM  04 D6 vs D5Red Cedar So - B12 8 vs.Somerset Soccer Club - B112
 895518  Caswell North Complex  07:00 PM  04 B2 vs B7Mankato Unit - B12 2 vs.New Ulm Area - B120
 895564  Maple Grove Middle School  07:30 PM  11B A5 vs A1MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 4 vs.CC United - BU12 C23
 895460  Selke  07:30 PM  14 C1 vs C3Central Minn - Boys 12 C2 White   vs.Great River - B12 - Wuollet 
 895487  Golfview  07:30 PM  4 D3 vs D1River Falls Soccer Club - B12 3 vs.Chippewa Strikers Soccer Club - B12C31

Bracket - Wednesday, June 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 25095  Orono Middle School  06:00 PM  12 A3 vs A2Orono-Weston - B12   vs.Crow River S - B12 
 25097  Christian Field  07:00 PM  1 A9 vs A8Denden - B12 C2   vs.Richfield Soccer Association - B12 
 895532  Watson  07:00 PM  2N B3 vs B2MN Rush C201   vs.Mankato Unit - B12 
 895475  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 D6 vs D2Red Cedar So - B12   vs.ECU - 07/08B 
 895530  Owatonna Soccer Complex  07:15 PM  9 B5 vs B7Owatonna Soc - B12   vs.New Ulm Area - B12 

Bracket - Thursday, June 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895454  Jean Duluth Field  05:30 PM  2 C2 vs C3East Select BU12C2   vs.Great River - B12 - Wuollet 

Bracket - Sunday, June 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895575  Christ Community Lutheran School  12:00 PM  1 A2 vs A5Crow River S - B12   vs.MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895572  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 A2 vs A3Crow River S - B12   vs.Orono-Weston - B12 
 895569  Christian Field  06:00 PM  1 A8 vs A6Richfield Soccer Association - B12   vs.SES U12B C2 Lightning 
 895489  Casper Park Soccer Fields  06:00 PM  9 D1 vs D4Chippewa Strikers Soccer Club - B12C3   vs.River Falls Soccer Club - B11 
 895491  Golfview  06:00 PM  3 D3 vs D5River Falls Soccer Club - B12   vs.Somerset Soccer Club - B11 
 895463  Bertram Fields  06:30 PM  10 C3 vs C5Great River - B12 - Wuollet   vs.Central Minn - Boys 11 C2 Blue 
 895570  Maple Grove Middle School  07:00 PM  10 A9 vs A5Denden - B12 C2   vs.MapleBrook SC - BU12C2 - Lawrence 
 895521  Caswell North Complex  07:00 PM  04 B2 vs B1Mankato Unit - B12   vs.Faribault So - B12 
 895519  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 B7 vs B4New Ulm Area - B12   vs.New Prague S - B12 
 895461  Jean Duluth Field  07:00 PM  5 C2 vs C4East Select BU12C2   vs.Great River - B12 - Mauch 
 895490  Eau Claire Soccer Park Field  07:00 PM  2B D2 vs D6ECU - 07/08B   vs.Red Cedar So - B12 
 895571  Diethelm Park  07:15 PM  08 A1 vs A4CC United - BU12 C2   vs.Crystal-Robbinsdale United - B12C2 

Bracket - Wednesday, June 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895462  Liberty Elementary  06:00 PM  03 C4 vs C1Great River - B12 - Mauch   vs.Central Minn - Boys 12 C2 White 
 895492  Somerset High School  07:00 PM  2 D5 vs D1Somerset Soccer Club - B11   vs.Chippewa Strikers Soccer Club - B12C3 

Bracket - Thursday, June 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895531  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c B1 vs B6Faribault So - B12   vs.Owatonna Soc - B12 

Bracket - Friday, June 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895520  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  9 B6 vs B5Owatonna Soc - B12   vs.Owatonna Soc - B12 

Bracket - Sunday, June 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895516  New Prague Community Center  04:00 PM  1 B4 vs B5New Prague S - B12   vs.Owatonna Soc - B12 

Bracket - Monday, July 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 895524  Faribault Soccer Complex  07:15 AM  1c B1 vs B3Faribault So - B12   vs.MN Rush C201 
 895574  Diethelm Park  06:00 PM  08 A1 vs A6CC United - BU12 C2   vs.SES U12B C2 Lightning 
 895573  Hazel Park Academy School  06:00 PM  1 A9 vs A7Denden - B12 C2   vs.Club Deportivo Lobos - B12-K 
 895465  Selke  06:00 PM  14 C1 vs C5Central Minn - Boys 12 C2 White   vs.Central Minn - Boys 11 C2 Blue 
 895493  Golfview  06:00 PM  3 D3 vs D2River Falls Soccer Club - B12   vs.ECU - 07/08B 
 895523  New Prague Community Center  06:30 PM  1 B4 vs B2New Prague S - B12   vs.Mankato Unit - B12 
 895522  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 B7 vs B6New Ulm Area - B12   vs.Owatonna Soc - B12 
 895576  Orono Middle School  07:20 PM  13 A3 vs A4Orono-Weston - B12   vs.Crystal-Robbinsdale United - B12C2 
 895494  Golfview  07:30 PM  4 D4 vs D6River Falls Soccer Club - B11   vs.Red Cedar So - B12 






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.