Team Schedules - G10 Blue  
       



Bracket


ALL A B C D E F


Group -- C
C1 : Central Minn CMYSA 2010
C2 : Crow River Soccer Club - G10
C3 : Great River Soccer Club - G10 Heckendorf
C4 : Wright County SC - G10 White
C5 : Sartell Socc - G10

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225228  Selke  12:00 PM  17 C1 vs C2Central Minn CMYSA 2010vs.Crow River Soccer Club - G10

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225227  Pinecone Central Park  11:45 AM  08 C4 vs C5Wright County SC - G10 Whitevs.Sartell Socc - G10
 225234  Pinecone Central Park  01:00 PM  09 C5 vs C4Sartell Socc - G10vs.Wright County SC - G10 White

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225229  Bertram Fields  09:30 AM  16 C3 vs C1Great River Soccer Club - G10 Heckendorfvs.Central Minn CMYSA 2010

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225235  Christ Community Lutheran School  01:30 PM  1 C2 vs C4Crow River Soccer Club - G10vs.Wright County SC - G10 White

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225236  Selke  09:00 AM  17 C1 vs C3Central Minn CMYSA 2010vs.Great River Soccer Club - G10 Heckendorf
 225230  Selke  10:45 AM  17 C1 vs C4Central Minn CMYSA 2010vs.Wright County SC - G10 White

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225237  Bertram Fields  09:30 AM  16 C3 vs C5Great River Soccer Club - G10 Heckendorfvs.Sartell Socc - G10
 225238  Buffalo - Bentfield Sports Complex  04:00 PM  B4 C4 vs C1Wright County SC - G10 Whitevs.Central Minn CMYSA 2010

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225232  Pinecone Central Park  09:00 AM  09 C5 vs C1Sartell Socc - G10vs.Central Minn CMYSA 2010
 225231  Christ Community Lutheran School  01:45 PM  1 C2 vs C3Crow River Soccer Club - G10vs.Great River Soccer Club - G10 Heckendorf

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225239  Bertram Fields  02:30 PM  16 C3 vs C2Great River Soccer Club - G10 Heckendorfvs.Crow River Soccer Club - G10

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225241  Christ Community Lutheran School  12:30 PM  1 C5 vs C2Sartell Socc - G10vs.Crow River Soccer Club - G10
 225233  Christ Community Lutheran School  01:45 PM  1 C2 vs C5Crow River Soccer Club - G10vs.Sartell Socc - G10

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225240  Buffalo - Bentfield Sports Complex  02:00 PM  B4 C4 vs C3Wright County SC - G10 Whitevs.Great River Soccer Club - G10 Heckendorf