Team Schedules - G15 Classic 1  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A B


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A1 : NMSA G 2004 C133333033033330 10  17  10  26  0 0
 A7 : Mankato Unit - G1531313333003326 8  15  12  23  0 0
 A2 : Salvo SC 04G South Steel C103133313301324 7  12  15  24  0 0
 A4 : Fusion Girls 04 Select 200033313333123 7  8  12  19  0 0
 A5 : Waconia Soccer Club - G1510330000 0007 2  -13  29  11  2 0
 A6 : STMA - ORourke10000000 3015 1  -16  30  11  0 0
 A3 : Gitchi Gummi U15GC10000000100012 0  -23  35  6  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 B7 : EPSC+-15UGirls-C133303333333131 10  26  5  29  0 0
 B5 : STMA - Ives13330133311325 7  13  16  25  3 0
 B6 : Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls11013330303321 6  8  19  23  0 0
 B2 : Keliix-Intra - G1510103330010012 3  -8  22  13  0 0
 B3 : ECU - 04G03130000011312 3  -11  45  21  0 1
 B1 : Eclipse Select MN - G150300003011109 2  -8  22  14  0 0
 B4 : MapleBrook SC GU15NL - Quiring0100100030106 1  -20  40  13  0 0

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887281  STMA Middle School East  07:00 PM  08 B5 vs B6STMA - Ives 3 vs.Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls3

Bracket - Thursday, May 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887283  Gleason Fields  07:30 PM  21 B4 vs B7MapleBrook SC GU15NL - Quiring 1 vs.EPSC+-15UGirls-C14
 887240  Pine Hills North Park  08:00 PM  47 A1 vs A2NMSA G 2004 C1 2 vs.Salvo SC 04G South Steel C11

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887239  Waconia High School  07:00 PM  15 A5 vs A6Waconia Soccer Club - G15 1 vs.STMA - ORourke1

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887288  STMA Middle School East  07:00 PM  13 B5 vs B3STMA - Ives 12 vs.ECU - 04G2

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887250  Pine Hills North Park  08:00 PM  47 A1 vs A5NMSA G 2004 C1 2 vs.Waconia Soccer Club - G150

Bracket - Thursday, May 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887244  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  2 A2 vs A4Salvo SC 04G South Steel C1 4 vs.Fusion Girls 04 Select 21
 887284  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  2 B3 vs B1ECU - 04G 2 vs.Eclipse Select MN - G151
 887286  Blake Middle School  07:00 PM  1 B2 vs B4Keliix-Intra - G15 1 vs.MapleBrook SC GU15NL - Quiring1
 887242  Public Schools Stadium  07:45 PM  1 A3 vs A1Gitchi Gummi U15GC1 0 vs.NMSA G 2004 C13

Bracket - Sunday, May 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887243  STMA Middle School East  06:00 PM  08 A6 vs A7STMA - ORourke 2 vs.Mankato Unit - G154

Bracket - Monday, May 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887301  Eau Claire Soccer Park Field  07:00 PM  2 B3 vs B6ECU - 04G 2 vs.Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls2

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887246  Bayview  07:00 PM  07 A5 vs A3Waconia Soccer Club - G15 2 vs.Gitchi Gummi U15GC10

Bracket - Thursday, May 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887315  Eau Claire Soccer Park Field  07:00 PM  2 B3 vs B2ECU - 04G 3 vs.Keliix-Intra - G152
 887306  Miller Park  07:00 PM  13 B7 vs B6EPSC+-15UGirls-C1 2 vs.Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls0
 887247  Pine Hills North Park  07:30 PM  48 A1 vs A4NMSA G 2004 C1 1 vs.Fusion Girls 04 Select 20

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887287  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:45 PM  1 B6 vs B2Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls 3 vs.Keliix-Intra - G153

Bracket - Thursday, May 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887290  Fernbrook Elementary School  07:30 PM  14 B4 vs B6MapleBrook SC GU15NL - Quiring 0 vs.Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls3
 887291  Miller Park  08:00 PM  09 B7 vs B3EPSC+-15UGirls-C1 3 vs.ECU - 04G1

Bracket - Tuesday, May 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887267  Arlington Field  05:00 PM  3 A3 vs A5Gitchi Gummi U15GC1 1 vs.Waconia Soccer Club - G153
 887309  UW- Eau Claire  06:00 PM  C1 B3 vs B5ECU - 04G 1 vs.STMA - Ives4
 887310  Gleason Fields  06:00 PM  21 B4 vs B1MapleBrook SC GU15NL - Quiring 1 vs.Eclipse Select MN - G153
 887278  Caswell North Complex  07:30 PM  03 A7 vs A2Mankato Unit - G15 1 vs.Salvo SC 04G South Steel C11
 887268  Wayzata High School Turf Fields  07:45 PM  01 A4 vs A1Fusion Girls 04 Select 2 0 vs.NMSA G 2004 C11
 887308  Parade Stadium  08:00 PM  1 B2 vs B6Keliix-Intra - G15 0 vs.Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls2

Bracket - Thursday, May 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887295  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  3 B6 vs B1Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls 1 vs.Eclipse Select MN - G150
 887252  Flint Hills Recreation Complex  05:15 PM  1 A2 vs A3Salvo SC 04G South Steel C1 6 vs.Gitchi Gummi U15GC11
 887248  Oakwood Playfield  05:30 PM  36 A4 vs A6Fusion Girls 04 Select 2 4 vs.STMA - ORourke0
 887294  Parade Stadium  06:30 PM  1 B2 vs B3Keliix-Intra - G15 2 vs.ECU - 04G0
 887251  Caswell North Complex  07:30 PM  01 A7 vs A5Mankato Unit - G15 3 vs.Waconia Soccer Club - G151
 887293  Miller Park  08:00 PM  10 B7 vs B5EPSC+-15UGirls-C1 1 vs.STMA - Ives2

Bracket - Sunday, June 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887256  Arlington Field  05:00 PM  2 A3 vs A4Gitchi Gummi U15GC1 0 vs.Fusion Girls 04 Select 21
 887285  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:15 PM  1 B6 vs B7Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls 0 vs.EPSC+-15UGirls-C13

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887296  STMA Middle School East  07:30 PM  13 B5 vs B2STMA - Ives 1 vs.Keliix-Intra - G153

Bracket - Tuesday, June 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887269  STMA Middle School East  06:00 PM  08 A6 vs A4STMA - ORourke 0 vs.Fusion Girls 04 Select 21

Bracket - Wednesday, June 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887241  Wayzata High School Turf Fields  07:30 PM  52 A4 vs A7Fusion Girls 04 Select 2 0 vs.Mankato Unit - G150
 887245  STMA Middle School East  07:30 PM  09 A6 vs A2STMA - ORourke 1 vs.Salvo SC 04G South Steel C13

Bracket - Thursday, June 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887254  Waconia High School  06:00 PM  15 A5 vs A2Waconia Soccer Club - G15 1 vs.Salvo SC 04G South Steel C12
 887297  Miller Park  06:00 PM  09 B7 vs B1EPSC+-15UGirls-C1 3 vs.Eclipse Select MN - G150

Bracket - Sunday, June 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887255  Caswell North Complex  06:00 PM  02 A7 vs A1Mankato Unit - G15 5 vs.NMSA G 2004 C12

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887249  Centennial Middle School  02:30 PM  08 A7 vs A3Mankato Unit - G15 1 vs.Gitchi Gummi U15GC10
 887270  Centennial Middle School  06:00 PM  08 A3 vs A7Gitchi Gummi U15GC1 0 vs.Mankato Unit - G157
 887253  STMA Middle School East  07:30 PM  08 A6 vs A1STMA - ORourke 0 vs.NMSA G 2004 C13
 887282  West St. Paul Sports Complex  08:00 PM  1 B1 vs B2Eclipse Select MN - G15 0 vs.Keliix-Intra - G151

Bracket - Tuesday, June 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887274  Pine Hills North Park  06:00 PM  47 A1 vs A6NMSA G 2004 C1 6 vs.STMA - ORourke1
 887273  Arlington Field  07:00 PM  2 A3 vs A2Gitchi Gummi U15GC1 1 vs.Salvo SC 04G South Steel C11
 887272  Bayview  07:50 PM  07 A5 vs A7Waconia Soccer Club - G15 0 vs.Mankato Unit - G152
 887316  West St. Paul Sports Complex  08:30 PM  2 B1 vs B6Eclipse Select MN - G15 1 vs.Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls4

Bracket - Thursday, June 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887258  Wayzata High School Turf Fields  06:00 PM  03 A4 vs A5Fusion Girls 04 Select 2 3 vs.Waconia Soccer Club - G151
 887300  Gleason Fields  06:00 PM  21 B4 vs B5MapleBrook SC GU15NL - Quiring 2 vs.STMA - Ives2
 887261  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  2 A2 vs A1Salvo SC 04G South Steel C1 2 vs.NMSA G 2004 C11
 887299  Blake Middle School  08:00 PM  1 B2 vs B7Keliix-Intra - G15 1 vs.EPSC+-15UGirls-C14

Bracket - Saturday, June 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887289  West St. Paul Dome  12:00 PM  1 B1 vs B4Eclipse Select MN - G15 3 vs.MapleBrook SC GU15NL - Quiring1

Bracket - Sunday, June 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887312  Eau Claire Soccer Park Field  05:00 PM  3 B3 vs B7ECU - 04G 0 vs.EPSC+-15UGirls-C18

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887266  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  2 A2 vs A6Salvo SC 04G South Steel C1 2 vs.STMA - ORourke1
 887302  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:15 PM  5 B6 vs B5Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls 0 vs.STMA - Ives2

Bracket - Tuesday, June 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887277  Oakwood Playfield  05:30 PM  36 A4 vs A3Fusion Girls 04 Select 2 4 vs.Gitchi Gummi U15GC11
 887318  West St. Paul Sports Complex  07:00 PM  2 B1 vs B7Eclipse Select MN - G15 0 vs.EPSC+-15UGirls-C12
 887317  Blake Middle School  08:00 PM  1 B2 vs B5Keliix-Intra - G15 0 vs.STMA - Ives2

Bracket - Thursday, June 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887303  Blake Middle School  06:00 PM  1 B2 vs B1Keliix-Intra - G15 0 vs.Eclipse Select MN - G150
 887304  Miller Park  06:00 PM  10 B7 vs B4EPSC+-15UGirls-C1 8 vs.MapleBrook SC GU15NL - Quiring0
 887262  Caswell North Complex  07:00 PM  03 A7 vs A4Mankato Unit - G15 1 vs.Fusion Girls 04 Select 22
 887260  STMA Middle School East  07:30 PM  08 A6 vs A5STMA - ORourke   vs.Waconia Soccer Club - G15 

Bracket - Sunday, June 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887276  Pine Hills North Park  03:45 PM  47 A1 vs A7NMSA G 2004 C1 2 vs.Mankato Unit - G151

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887271  Waconia High School  06:00 PM  15 A5 vs A1Waconia Soccer Club - G15 0 vs.NMSA G 2004 C16

Bracket - Tuesday, June 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887321  STMA Middle School East  06:00 PM  08 B5 vs B4STMA - Ives 5 vs.MapleBrook SC GU15NL - Quiring1
 887257  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  1 A2 vs A7Salvo SC 04G South Steel C1 1 vs.Mankato Unit - G152
 887322  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:15 PM  6 B6 vs B3Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls 5 vs.ECU - 04G2
 887280  STMA Middle School East  07:30 PM  08 A6 vs A3STMA - ORourke 2 vs.Gitchi Gummi U15GC10
 887279  Bayview  08:00 PM  07 A5 vs A4Waconia Soccer Club - G15 1 vs.Fusion Girls 04 Select 23
 887320  Miller Park  08:00 PM  09 B7 vs B2EPSC+-15UGirls-C1 4 vs.Keliix-Intra - G150

Bracket - Thursday, June 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887305  West St. Paul Sports Complex  07:00 AM  1 B1 vs B3Eclipse Select MN - G15 3 vs.ECU - 04G3
 887263  Pine Hills North Park  06:00 PM  47 A1 vs A3NMSA G 2004 C1 3 vs.Gitchi Gummi U15GC10
 887265  Wayzata High School Turf Fields  06:00 PM  01 A4 vs A2Fusion Girls 04 Select 2 2 vs.Salvo SC 04G South Steel C12
 887264  Caswell North Complex  07:00 PM  03 A7 vs A6Mankato Unit - G15 4 vs.STMA - ORourke1
 887307  MG Sports Dome  07:30 PM  1 B4 vs B2MapleBrook SC GU15NL - Quiring 2 vs.Keliix-Intra - G150

Bracket - Friday, June 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887311  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  6 B6 vs B4Sporting St. Croix 04 Academy Blue Girls 4 vs.MapleBrook SC GU15NL - Quiring1

Bracket - Saturday, June 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887313  STMA Middle School East  11:00 AM  09 B5 vs B1STMA - Ives 1 vs.Eclipse Select MN - G151

Bracket - Sunday, June 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887275  Dakota Cty Tech College  11:00 AM  3 A2 vs A5Salvo SC 04G South Steel C1 6 vs.Waconia Soccer Club - G151
 887314  STMA Middle School East  12:00 PM  08 B5 vs B7STMA - Ives 0 vs.EPSC+-15UGirls-C10

Bracket - Monday, July 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887259  Arlington Field  07:00 PM  003 A3 vs A6Gitchi Gummi U15GC1 2 vs.STMA - ORourke2
 887319  MG Sports Dome  07:30 PM  1 B4 vs B3MapleBrook SC GU15NL - Quiring 2 vs.ECU - 04G2

Bracket - Tuesday, July 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887292  West St. Paul Sports Complex  07:00 PM  2 B1 vs B5Eclipse Select MN - G15 2 vs.STMA - Ives3

Bracket - Tuesday, July 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 887298  Eau Claire Soccer Park Field  07:00 PM  3 B3 vs B4ECU - 04G 5 vs.MapleBrook SC GU15NL - Quiring1