Team Schedules - G12 Classic 3
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A B C D E


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A6 : Three Rivers - G12133303333325 8  21  11  26  0 0
 A3 : STMA - Treptau133303113321 6  15  17  26  0 0
 A2 : Orono-Weston - G12330333103019 6  5  31  21  0 0
 A1 : CC United - GU12 C3003030303315 5  -2  34  18  0 0
 A5 : Wright County SC - G12 - Kurre30003001007 2  -10  27  12  0 0
 A4 : Waconia Socc - G1200000000000 0  -29  87  16  0 0

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890232  McKnight Park  05:30 PM  18 A1 vs A2CC United - GU12 C3 2 vs.Orono-Weston - G125
 890231  Upper Recreation Center  05:30 PM  2 A3 vs A6STMA - Treptau 2 vs.Three Rivers - G122
 890233  Waconia High School  06:00 PM  E A4 vs A5Waconia Socc - G12 2 vs.Wright County SC - G12 - Kurre5

Bracket - Monday, May 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890234  Orono Middle School  06:00 PM  13 A2 vs A4Orono-Weston - G12 7 vs.Waconia Socc - G121
 890235  Diethelm Park  06:30 PM  09 A1 vs A3CC United - GU12 C3 1 vs.STMA - Treptau6

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890237  Waconia High School  06:00 PM  F A4 vs A1Waconia Socc - G12 1 vs.CC United - GU12 C38
 890239  Buffalo - Bentfield Sports Complex  06:00 PM  B3 A5 vs A3Wright County SC - G12 - Kurre 2 vs.STMA - Treptau4
 890238  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 A6 vs A2Three Rivers - G12 4 vs.Orono-Weston - G122

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890236  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A5 vs A6Wright County SC - G12 - Kurre 0 vs.Three Rivers - G124

Bracket - Wednesday, May 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890244  Preserve Park  06:00 PM  04 A3 vs A4STMA - Treptau 14 vs.Waconia Socc - G122
 890245  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  63 A6 vs A1Three Rivers - G12 11 vs.CC United - GU12 C30
 890243  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A5Orono-Weston - G12 2 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890260  Diethelm Park  06:00 PM  09 A1 vs A6CC United - GU12 C3 1 vs.Three Rivers - G120

Bracket - Wednesday, June 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890248  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A5 vs A4Wright County SC - G12 - Kurre 8 vs.Waconia Socc - G121
 890246  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 A6 vs A3Three Rivers - G12 4 vs.STMA - Treptau2
 890247  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A1Orono-Weston - G12 3 vs.CC United - GU12 C32

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890240  Diethelm Park  07:20 PM  08 A1 vs A5CC United - GU12 C3 4 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1

Bracket - Wednesday, June 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890250  Townelakes  06:00 PM  1 A3 vs A1STMA - Treptau 4 vs.CC United - GU12 C31
 890249  Waconia High School  06:00 PM  F A4 vs A2Waconia Socc - G12 4 vs.Orono-Weston - G128
 890251  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 A6 vs A5Three Rivers - G12 5 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890241  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A3Orono-Weston - G12 4 vs.STMA - Treptau4
 890242  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  64 A6 vs A4Three Rivers - G12 14 vs.Waconia Socc - G122

Bracket - Wednesday, June 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890252  Diethelm Park  06:00 PM  09 A1 vs A4CC United - GU12 C3 5 vs.Waconia Socc - G123
 890254  Preserve Park  06:00 PM  04 A3 vs A5STMA - Treptau 1 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1
 890253  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A6Orono-Weston - G12 0 vs.Three Rivers - G128

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890258  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A5 vs A2Wright County SC - G12 - Kurre 0 vs.Orono-Weston - G122

Bracket - Wednesday, June 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890257  Waconia High School  06:00 PM  E A4 vs A6Waconia Socc - G12 1 vs.Three Rivers - G1211
 890255  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:30 PM  N1 A5 vs A1Wright County SC - G12 - Kurre 0 vs.CC United - GU12 C32
 890256  Preserve Park  07:30 PM  04 A3 vs A2STMA - Treptau 5 vs.Orono-Weston - G120

Bracket - Wednesday, July 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890259  Waconia High School  06:00 PM  E A4 vs A3Waconia Socc - G12 0 vs.STMA - Treptau7