Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
B11 Classic 3
Date: 5/1,5/2,5/6,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/29,6/1,6/3,6/5,6/10,6/11,6/12,6/17,6/18,6/19,6/20,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,6/30,7/2,7/3,7/8
Venue: Caswell North Complex
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
Kasson-Mantorville Senior High School
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
McKnight Park
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Waseca Junior High
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
DeLaSalle High School
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B11 Classic 2
Date: 4/30,5/1,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21,5/23,5/28,5/29,5/30,6/4,6/6,6/11,6/12,6/13,6/15,6/17,6/18,6/20,6/21,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,7/1,7/2
Venue: Caswell North Complex
Detail  Schedule
Cavanagh Park
Detail  Schedule
Currie Park
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
New Prague Community Center
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
Jerry Ruppelius
Detail  Schedule
Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Centennial Middle School
Detail  Schedule
Christian Field
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Lynch Park
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Watson
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Urban Ventures athletic Field
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
East Phillips Park Cultural and Community
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
DeLaSalle High School
Detail  Schedule
McKnight Park
Detail  Schedule
Tiza Academy Field
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Delano Barb King Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B11 Classic 1
Date: 4/29,5/6,5/13,5/15,5/20,5/29,5/31,6/3,6/5,6/10,6/14,6/17,6/18,6/24,6/28,7/1
Venue: Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
DeLaSalle High School
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B12 Classic 3
Date: 4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/16,5/21,5/23,5/28,5/30,6/1,6/4,6/6,6/11,6/13,6/15,6/17,6/18,6/20,6/21,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2
Venue: Belle Prairie Soccer Fields
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Hazelwood Complex
Detail  Schedule
Lakeview Park
Detail  Schedule
New Prague Community Center
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
AP Anderson Park
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Christ Community Lutheran School
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Lynch Park
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Hazelnut Park Medium
Detail  Schedule
Marshall Middle School
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
Jordan elementary school
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
Willmar senior high
Detail  Schedule
South Field
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Bentfield
Detail  Schedule
Skyview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B12 Classic 2
Date: 4/29,5/6,5/13,5/20,5/23,5/28,5/29,5/30,6/3,6/5,6/6,6/7,6/8,6/10,6/12,6/13,6/17,6/19,6/20,6/23,6/24,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2
Venue: Cavanagh Park
Detail  Schedule
Christ Community Lutheran School
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Golfview
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
New Prague Community Center
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Casper Park Soccer Fields
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Christian Field
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Hazel Park Academy School
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Somerset High School
Detail  Schedule
Watson
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
DeLaSalle High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B12 Classic 1
Date: 5/2,5/9,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/21,5/23,5/28,5/30,6/4,6/6,6/11,6/13,6/18,6/19,6/20,6/21,6/25,6/26,6/27,6/28,7/1,7/2
Venue: Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
DeLaSalle High School
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Keystone Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13 Classic 3
Date: 4/29,5/5,5/6,5/9,5/13,5/14,5/15,5/17,5/20,5/22,5/23,5/24,5/31,6/2,6/3,6/4,6/5,6/10,6/12,6/13,6/17,6/19,6/22,6/24,6/26,6/27,7/1
Venue: Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Red Wing High School
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Hartley Elementary
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Shoreview Commons
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Vadnais Community Park
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13 Classic 2
Date: 5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23,5/28,5/29,5/30,6/1,6/2,6/4,6/6,6/8,6/9,6/10,6/11,6/13,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/24,6/25,6/27,6/29,6/30,7/1
Venue: Centennial Middle School
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Clyde Andrews
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Stebner Park
Detail  Schedule
Vadnais Community Park
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Southpoint Full
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Cloquet Hilltop Field
Detail  Schedule
Hastings Middle School
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
Hastings Senior High School
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Freeway Field
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Hilltop Elementary
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13 Classic 1
Date: 5/1,5/3,5/6,5/7,5/14,5/15,5/16,5/20,5/22,5/23,5/29,5/30,6/3,6/5,6/6,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/25,6/26,6/28,6/29,6/30,7/3
Venue: Blake Middle School
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Detail  Schedule
Playcrest
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
urban ventures athletic fields
Detail  Schedule
Wilkinson
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Richfield H.S.
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Chippewa Middle School
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Raven Stream
Detail  Schedule
Nova Classical Academy
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Academy of Holy Angels
Detail  Schedule
Humboldt Secondary School
Detail  Schedule
Urban Ventures athletic Field
Detail  Schedule
ECC Turf
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14 Classic 3
Date: 4/30,5/2,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/24,5/28,5/29,5/30,6/1,6/4,6/6,6/8,6/10,6/11,6/12,6/13,6/15,6/17,6/18,6/19,6/20,6/24,6/25,6/26,6/27,6/29,7/1,7/2
Venue: MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Edina Memorial Park
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Watertown City fields
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Raven Stream
Detail  Schedule
buss fields
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Kasson-Mantorville Senior High School
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Marshall High School Field
Detail  Schedule
Old Hickory Park
Detail  Schedule
Watertown City Fields
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Watertown-Mayer Stadium
Detail  Schedule
Roosevelt Complex
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Central Park - Ramsey
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14 Classic 2
Date: 5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/13,5/15,5/20,5/21,5/22,5/24,5/28,5/29,5/30,5/31,6/1,6/2,6/3,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2,7/3
Venue: Casper Park Soccer Fields
Detail  Schedule
Centennial Middle School
Detail  Schedule
Cotter Fields
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Golfview
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
Plymouth Creek Playfield
Detail  Schedule
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Hastings Middle School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Somerset High School
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Lakeview Terrace Park
Detail  Schedule
Skyview Park
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Zachary Playfield
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
UW- Eau Claire
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
ELLIOT PARK
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Central Park - Ramsey
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Ordean Stadium at East High School
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
IGH Simley High School
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14 Classic 1
Date: 4/25,4/30,5/2,5/6,5/7,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24,5/28,5/29,5/30,5/31,6/2,6/3,6/4,6/6,6/7,6/8,6/10,6/11,6/12,6/13,6/15,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2
Venue: Academy of Holy Angels
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Steve Michaud
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Shoreview Commons
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
Richfield H.S.
Detail  Schedule
Ryan Park
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
ECC Turf
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Tiza Academy Field
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Lincoln Park Middle School Field
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
UW- Eau Claire
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
McMurray East Field- Como Park
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Roseville High School
Detail  Schedule
Savage Community Park
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15 Classic 3
Date: 5/1,5/6,5/13,5/15,5/20,5/22,5/29,6/3,6/5,6/6,6/10,6/12,6/13,6/17,6/19,6/24,6/25,6/26,7/1,7/3
Venue: Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Waseca Junior High
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Northeast Park
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15 Classic 2
Date: 4/30,5/1,5/2,5/7,5/9,5/14,5/15,5/16,5/17,5/21,5/22,5/23,5/28,5/30,6/2,6/5,6/6,6/8,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/1,7/2
Venue: Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Playcrest
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
IGH Simley High School
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Clyde Andrews
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Northview Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Thresher Park
Detail  Schedule
Raven Stream
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
Moor Park
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Bridle Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15 Classic 1
Date: 4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/13,5/15,5/20,5/23,5/29,5/30,6/3,6/5,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/17,6/19,6/20,6/23,6/24,6/25,6/26,7/1,7/2
Venue: Caswell North Complex
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Vadnais Community Park
Detail  Schedule
Watertown City fields
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Steve Michaud
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Shoreview Commons
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Plymouth Creek Playfield
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
Watertown City Fields
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Hopkins High School
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B16 Classic 3
Date: 4/30,5/2,5/7,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/23,5/24,5/25,5/28,5/30,6/1,6/7,6/10,6/11,6/13,6/16,6/17,6/18,6/20,6/21,6/22,6/24,6/25,6/27,6/28,6/30,7/1,7/2
Venue: Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Kasson-Mantorville Senior High School
Detail  Schedule
Lone Lake Park
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Hutchinson High School
Detail  Schedule
Roosevelt Complex
Detail  Schedule
Old Hickory Park
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Northwinds
Detail  Schedule
Veterans Park
Detail  Schedule
Waseca Junior High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B16 Classic 2
Date: 4/29,5/1,5/6,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23,5/28,5/29,5/30,6/3,6/4,6/5,6/8,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/1,7/2
Venue: Clover Ridge
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Hopkins High School
Detail  Schedule
Johnson Senior High School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Mankato State University
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Belle Prairie Soccer Fields
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Marshall High School Field
Detail  Schedule
Roosevelt Complex
Detail  Schedule
Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Lone Lake Park
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Chaska Middle School
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B16 Classic 1
Date: 5/1,5/2,5/3,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/20,5/21,5/23,5/25,5/28,5/30,6/1,6/2,6/3,6/5,6/6,6/7,6/9,6/11,6/13,6/15,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/30,7/1,7/2
Venue: Waconia High School
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Steve Michaud
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Esko High School Stadium
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
CSS Saints Field
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Thresher Park
Detail  Schedule
Urban Ventures athletic Field
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Malosky Stadium
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
St. Croix Prepatory Academy
Detail  Schedule
Bridle Ridge Park
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Wescott Track Field
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
Eagle Creek - SSA
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Simley High School
Detail  Schedule
Lone Lake Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B17 Classic 2
Date: 5/2,5/9,5/13,5/16,5/20,5/21,5/23,5/28,5/30,6/3,6/4,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/24,6/25,6/26,6/27,7/1,7/2
Venue: Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Highview Fields
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Red Wing High School
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Cotter Fields
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Hastings Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B17 Classic 1
Date: 5/1,5/3,5/9,5/11,5/12,5/15,5/17,5/20,5/22,5/28,5/29,5/30,6/1,6/2,6/3,6/5,6/9,6/10,6/12,6/13,6/14,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/24,6/25,6/26,6/27,7/1,7/3
Venue: Clover Ridge
Detail  Schedule
Hopkins High School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
West St. Paul Sports Complex
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Urban Ventures athletic Field
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Plymouth Creek Playfield
Detail  Schedule
Wescott Track Field
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Simley High School
Detail  Schedule
ECC Turf
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B18 Classic 2
Date: 5/1,5/7,5/8,5/15,5/16,5/19,5/21,5/22,5/23,5/25,5/28,5/29,5/30,5/31,6/1,6/2,6/3,6/5,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/3
Venue: Belle Prairie Soccer Fields
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Playcrest
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Farmington High School
Detail  Schedule
Northeast Park
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Simley High School
Detail  Schedule
Wescott Track Field
Detail  Schedule
Hassan
Detail  Schedule
Oakland Park
Detail  Schedule
Hutchinson High School
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
buss fields
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Roosevelt Complex
Detail  Schedule
West St. Paul Sports Complex
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Cloquet Hilltop Field
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
IGH Simley High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B18 Classic 1
Date: 4/30,5/2,5/7,5/13,5/14,5/15,5/21,5/23,5/28,5/30,6/2,6/11,6/13,6/14,6/18,6/20,6/25,6/27,6/28,6/30,7/2
Venue: Tiza Academy Field
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
UW- Eau Claire
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
West St. Paul Sports Complex
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B19 Classic 2
Date: 5/1,5/5,5/8,5/10,5/15,5/22,5/29,6/1,6/5,6/10,6/12,6/15,6/17,6/19,6/21,6/22,6/23,6/24,6/26,6/29,6/30,7/1,7/2,7/3
Venue: Selke
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
JHS/JAC
Detail  Schedule
Watertown City Fields
Detail  Schedule
Cotter Fields
Detail  Schedule
Hazelwood Complex
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Watertown City fields
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Crown College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B19 Classic 1
Date: 4/30,5/7,5/9,5/14,5/20,5/21,5/30,6/3,6/4,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/24,7/2
Venue: Clover Ridge
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G11 Classic 3
Date: 4/30,5/1,5/2,5/6,5/7,5/14,5/15,5/16,5/20,5/21,5/23,5/28,5/30,6/1,6/3,6/4,6/5,6/6,6/8,6/9,6/10,6/11,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/30,7/2,7/3
Venue: Christ Community Lutheran School
Detail  Schedule
Kasson-Mantorville Senior High School
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Delano Barb King Park
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Golfview
Detail  Schedule
Lynch Park
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Centennial Middle School
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
McKnight Park
Detail  Schedule
Watson
Detail  Schedule
St. Anthony HS Practice Field
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G11 Classic 2
Date: 5/1,5/2,5/6,5/7,5/14,5/15,5/20,5/21,5/22,5/28,5/29,5/30,6/3,6/4,6/5,6/6,6/10,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/24,6/25,6/26,6/27,7/2
Venue: McKnight Park
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Belle Prairie Soccer Fields
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
West Recreation Area
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Centennial Middle School
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G11 Classic 1
Date: 5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/22,5/23,5/30,6/2,6/6,6/7,6/8,6/11,6/13,6/19,6/24,6/26,6/27,6/29,6/30
Venue: Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Watson
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G12 Classic 3
Date: 5/1,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/20,5/21,5/22,5/23,5/29,5/30,5/31,6/3,6/4,6/5,6/6,6/10,6/12,6/13,6/14,6/17,6/19,6/20,6/24,6/25,6/26,6/27,6/29,7/3,7/10
Venue: AP Anderson Park
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Christian Field
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
McKnight Park
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Upper Recreation Center
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
St. Anthony HS Practice Field
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
New Prague Community Center
Detail  Schedule
Cummings Park Field
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Hawkridge
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
Waseca Junior High
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Marshall Middle School
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Watson
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
Stebner Park
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G12 Classic 2
Date: 5/2,5/7,5/9,5/14,5/15,5/16,5/17,5/21,5/23,5/28,5/29,5/30,6/2,6/3,6/5,6/6,6/7,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/30,7/1
Venue: Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Jerry Ruppelius
Detail  Schedule
New Prague Community Center
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Weaver Lake Elementary
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Orono Middle School
Detail  Schedule
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Detail  Schedule
Maple Grove Middle School
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Watson
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Townelakes
Detail  Schedule
DeLaSalle High School
Detail  Schedule
Preserve Park
Detail  Schedule
Skyview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G12 Classic 1
Date: 4/29,5/13,5/15,5/20,5/21,5/29,5/31,6/3,6/5,6/10,6/12,6/13,6/14,6/16,6/17,6/19,6/24,6/25,6/27,7/1
Venue: Diethelm Park
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Sunny Acres
Detail  Schedule
Otsego Soccer Complex
Detail  Schedule
Harmon Park
Detail  Schedule
West St. Paul Dome
Detail  Schedule
Jerry Ruppelius
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13 Classic 3
Date: 4/30,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/22,5/23,5/28,5/29,5/30,5/31,6/3,6/4,6/6,6/7,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,7/1,7/2
Venue: MG Sports Dome
Detail  Schedule
Brookside-ALE
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Waseca Junior High
Detail  Schedule
Edina Memorial Park
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Hazelwood Complex
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Red Wing High School
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Kasson-Mantorville Senior High School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Old Hickory Park
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13 Classic 2
Date: 4/29,5/1,5/6,5/7,5/13,5/20,5/22,5/23,5/28,5/29,6/3,6/5,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/19,6/20,6/21,6/23,6/24,6/26,7/1,7/2
Venue: Gleason Fields
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Freeway Field
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
West St. Paul Sports Complex
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Watertown City fields
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Hastings Middle School
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Watertown-Mayer Stadium
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13 Classic 1
Date: 4/30,5/2,5/7,5/13,5/14,5/15,5/16,5/20,5/21,5/23,5/28,5/29,5/30,6/3,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2
Venue: Academy of Holy Angels
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
Northview Park
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Chippewa Middle School
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Thresher Park
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Southpointe
Detail  Schedule
Richfield H.S.
Detail  Schedule
UW- Eau Claire
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Wilkinson
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Bentfield
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Humboldt Secondary School
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
McMurray West Field- Como Park
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Roseville High School
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
McMurray East Field- Como Park
Detail  Schedule
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Detail  Schedule
Nova Classical Academy
Detail  Schedule
Shoreview Commons
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14 Classic 3
Date: 4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23,5/28,5/29,5/30,6/1,6/3,6/4,6/5,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/17,6/18,6/19,6/20,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,6/30,7/1,7/2
Venue: Clover Ridge
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Centennial Middle School
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
La Crescent High School
Detail  Schedule
Belle Prairie Soccer Fields
Detail  Schedule
Big Willow Field
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Stebner Park
Detail  Schedule
Old Hickory Park
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Marshall High School Field
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Hutchinson High School
Detail  Schedule
Southwest State University (SMSU)
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Cloquet Hilltop Field
Detail  Schedule
Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Richfield H.S.
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14 Classic 2
Date: 4/30,5/2,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/21,5/23,5/28,5/29,5/30,5/31,6/3,6/6,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/30,7/1,7/2
Venue: Diethelm Park
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Golfview
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Casper Park Soccer Fields
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Playcrest
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Somerset High School
Detail  Schedule
Briana Scurry Field
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
UW- Eau Claire
Detail  Schedule
Harvest
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Central Park - Ramsey
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Raven Stream
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Plymouth Creek Playfield
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Big Willow Field
Detail  Schedule
Clyde Andrews
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14 Classic 1
Date: 4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23,5/28,5/29,5/30,5/31,6/2,6/3,6/5,6/6,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/30,7/1
Venue: Lewis Park
Detail  Schedule
West St. Paul Sports Complex
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Hopkins High School
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Wilkinson
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Academy of Holy Angels
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Big Willow Field
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Richfield H.S.
Detail  Schedule
Humboldt Secondary School
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Nova Classical Academy
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
West St. Paul Dome
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Lakeville South High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15 Classic 3
Date: 4/30,5/3,5/6,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21,5/22,5/23,5/24,5/28,5/29,5/30,5/31,6/3,6/4,6/6,6/7,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/24,6/25,6/27,6/28,7/2,7/3
Venue: Centennial Middle School
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Northeast Park
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Todd Park
Detail  Schedule
Edina Memorial Park
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Benilde
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15 Classic 2
Date: 5/1,5/3,5/7,5/13,5/15,5/20,5/21,5/22,5/24,5/28,5/29,5/30,6/2,6/3,6/5,6/9,6/10,6/11,6/12,6/14,6/17,6/19,6/20,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,6/30,7/1
Venue: Gleason Fields
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Zachary Playfield
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
IGH Simley High School
Detail  Schedule
Hastings Senior High School
Detail  Schedule
Buffalo - Northwinds Elementary School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15 Classic 1
Date: 5/1,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/20,5/23,5/28,5/30,6/2,6/3,6/4,6/5,6/6,6/9,6/10,6/11,6/13,6/15,6/16,6/17,6/18,6/20,6/23,6/24,6/25,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2,7/9
Venue: STMA Middle School East
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Eau Claire Soccer Park Field
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Public Schools Stadium
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
UW- Eau Claire
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Centennial Middle School
Detail  Schedule
West St. Paul Sports Complex
Detail  Schedule
West St. Paul Dome
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16 Classic 3
Date: 4/30,5/1,5/13,5/14,5/15,5/21,5/22,5/29,6/2,6/3,6/10,6/11,6/12,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/25,6/26
Venue: Hazelwood Complex
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Watertown City fields
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Hastings Middle School
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16 Classic 2
Date: 5/2,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/16,5/19,5/20,5/21,5/22,5/23,5/28,5/29,5/30,5/31,6/4,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/17,6/18,6/19,6/20,6/22,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/30,7/1,7/2
Venue: Briana Scurry Field
Detail  Schedule
Westonka MWHS
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Plymouth Creek Playfield
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Kasson-Mantorville Senior High School
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
McMorrow Fields
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Zane Sports Park
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Red Wing High School
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Cloquet Hilltop Field
Detail  Schedule
Stebner Park
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
TBA
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Raven Stream
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Freeway Field
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16 Classic 1
Date: 4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/10,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/28,5/29,5/30,5/31,6/1,6/2,6/3,6/4,6/5,6/6,6/7,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1,7/2
Venue: Westonka MWHS
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Steve Michaud
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
Wilkinson
Detail  Schedule
Miller Park
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
Lone Lake Park
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Academy of Holy Angels
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Thresher Park
Detail  Schedule
Central Park - Ramsey
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Northview Park
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Orono Intermediate School
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Richfield H.S.
Detail  Schedule
Centennial High School Turf Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17 Classic 3
Date: 5/9,5/15,5/22,5/23,5/28,5/30,6/5,6/6,6/8,6/10,6/11,6/12,6/13,6/15,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/24,6/25,6/26,6/27,7/1
Venue: Belle Prairie Soccer Fields
Detail  Schedule
Hutchinson High School
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Pinecone Central Park
Detail  Schedule
Isanti Soccer Complex
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
Faribault Soccer Complex
Detail  Schedule
Old Hickory Park
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17 Classic 2
Date: 4/29,5/5,5/6,5/7,5/13,5/20,5/21,5/28,5/29,6/3,6/5,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/17,6/18,6/19,6/20,6/24,6/25,6/26,6/28,7/1
Venue: Miller Park
Detail  Schedule
IGH Simley High School
Detail  Schedule
Coon Rapids Soccer Complex
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Bertram Fields
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Perpich Center for the Arts
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Walker Park
Detail  Schedule
Northeast Park
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Waseca Junior High
Detail  Schedule
Louisiana Oaks
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17 Classic 1
Date: 4/30,5/2,5/7,5/14,5/15,5/20,5/21,5/23,5/28,5/29,5/30,6/2,6/3,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/16,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/30,7/1,7/2
Venue: Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Bridle Ridge Park
Detail  Schedule
Maetzold Field
Detail  Schedule
Thresher Park
Detail  Schedule
Clover Ridge
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Wilkinson
Detail  Schedule
Northview Park
Detail  Schedule
Rogers Middle School
Detail  Schedule
17th Avenue Sports Complex
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Rockford High School
Detail  Schedule
Wayzata High School Turf Fields
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Gleason Fields
Detail  Schedule
Youth Athletic Complex
Detail  Schedule
Steve Michaud
Detail  Schedule
Lake Ann Park
Detail  Schedule
Old Hickory Park
Detail  Schedule
Lone Lake Park
Detail  Schedule
Minnetonka High School
Detail  Schedule
Oakwood Playfield
Detail  Schedule
Centennial High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G19 Classic 2
Date: 4/30,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21,5/22,5/23,5/28,5/30,5/31,6/3,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/10,6/11,6/12,6/13,6/16,6/17,6/18,6/20,6/21,6/24,6/25,6/27,6/28,6/30,7/1,7/2
Venue: Clover Ridge
Detail  Schedule
Parade Stadium
Detail  Schedule
Raven Stream
Detail  Schedule
Bandimere
Detail  Schedule
Hazelwood Complex
Detail  Schedule
Waconia High School
Detail  Schedule
Watertown City fields
Detail  Schedule
Pine Hills North Park
Detail  Schedule
New Prague High School
Detail  Schedule
Hastings Sr. High School
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
Polar Lakes Park
Detail  Schedule
Red Wing High School
Detail  Schedule
Simley High School
Detail  Schedule
Wescott Track Field
Detail  Schedule
UofM Dome Turf Fields
Detail  Schedule
Bayview
Detail  Schedule
Central Park - Ramsey
Detail  Schedule
Neiman Sports Complex
Detail  Schedule
Fairmont Area Soccer Complex
Detail  Schedule
Taft Field
Detail  Schedule
Rich Valley Athletic Complex
Detail  Schedule
buss fields
Detail  Schedule
Edina Memorial Park
Detail  Schedule
Watertown-Mayer Stadium
Detail  Schedule
St. Peter MN
Detail  Schedule
Washington Park
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Elmcrest Park
Detail  Schedule
IGH Simley High School
Detail  Schedule
Hastings Vets Athletic Complex
Detail  Schedule
Alpine Park
Detail  Schedule
Crown College
Detail  Schedule
St. Anthony HS Stadium Field
Detail  Schedule
Blake Middle School
Detail  Schedule
Diethelm Park
Detail  Schedule
Fridley Commons
Detail  Schedule
Hanifl Fields Athletic Park
Detail  Schedule
Watertown City Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G19 Classic 1
Date: 5/1,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/29,6/2,6/3,6/5,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/19,6/20,6/21,6/22,6/23,6/24,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/1
Venue: Gleason Fields
Detail  Schedule
Caswell North Complex
Detail  Schedule
Selke
Detail  Schedule
National Sports Center
Detail  Schedule
MG Sports Dome
Detail  Schedule
Owatonna Soccer Complex
Detail  Schedule
Paha Sapa-Upper Field
Detail  Schedule
MLC Soccer Fields
Detail  Schedule
Bridle Ridge Park
Detail  Schedule
North Elementary
Detail  Schedule
Arlington Field
Detail  Schedule
Thresher Park
Detail  Schedule
Fernbrook Elementary School
Detail  Schedule
STMA Middle School East
Detail  Schedule
Cloquet Hilltop Field
Detail  Schedule
HealthEast Sports Center
Detail  Schedule
Fuad Mansour
Detail  Schedule
Jean Duluth Field
Detail  Schedule
Flint Hills Recreation Complex
Detail  Schedule
Dakota Cty Tech College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets