Team Schedules - G09 Blue  
       



Bracket


ALL A B


Group -- A
A1 : Wright County SC - G09 White
A2 : Crow River Soccer Club - G09
A3 : Great River Soccer Club - G09 Priest
A4 : Maplebrook GU9 Blue

Group -- B
B1 : NMTR 2011 BU Navy
B2 : NMTR 2011 BU Red
B3 : Northern Lights Soccer Club - G09
B4 : White Bear SC 2011 Girls Black
B5 : White Bear SC 2011 Girls Orange

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225076  Hanifl Fields Athletic Park  09:00 AM  40 S B4 vs B5White Bear SC 2011 Girls Blackvs.White Bear SC 2011 Girls Orange
 225077  Pine Hills North Park  10:15 AM  50 B1 vs B2NMTR 2011 BU Navyvs.NMTR 2011 BU Red
 225064  Bertram Fields  02:15 PM  15 A3 vs A4Great River Soccer Club - G09 Priestvs.Maplebrook GU9 Blue
 225065  Buffalo - Bentfield Sports Complex  04:00 PM  B5 A1 vs A2Wright County SC - G09 Whitevs.Crow River Soccer Club - G09

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225083  Polar Lakes Park  01:00 PM  29 B5 vs B4White Bear SC 2011 Girls Orangevs.White Bear SC 2011 Girls Black

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225084  Pine Hills North Park  09:00 AM  50 B2 vs B4NMTR 2011 BU Redvs.White Bear SC 2011 Girls Black
 225078  Rivers Bend Park Ramsey  11:15 AM  01 B3 vs B1Northern Lights Soccer Club - G09vs.NMTR 2011 BU Navy
 225066  Cedar Island School  12:00 PM  12A A4 vs A2Maplebrook GU9 Bluevs.Crow River Soccer Club - G09

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225085  Pine Hills North Park  09:00 AM  50 B1 vs B3NMTR 2011 BU Navyvs.Northern Lights Soccer Club - G09
 225067  Buffalo - Bentfield Sports Complex  04:00 PM  B5 A1 vs A3Wright County SC - G09 Whitevs.Great River Soccer Club - G09 Priest

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225079  Pine Hills North Park  09:00 AM  50 B1 vs B4NMTR 2011 BU Navyvs.White Bear SC 2011 Girls Black
 225069  Cedar Island School  12:00 PM  12B A4 vs A1Maplebrook GU9 Bluevs.Wright County SC - G09 White

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225087  Polar Lakes Park  01:00 PM  29 B4 vs B1White Bear SC 2011 Girls Blackvs.NMTR 2011 BU Navy
 225086  Rivers Bend Park Ramsey  02:00 PM  01 B3 vs B5Northern Lights Soccer Club - G09vs.White Bear SC 2011 Girls Orange
 225068  Christ Community Lutheran School  04:00 PM  1 A2 vs A3Crow River Soccer Club - G09vs.Great River Soccer Club - G09 Priest

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225080  Otsego Soccer Complex  09:00 AM  61 B2 vs B3NMTR 2011 BU Redvs.Northern Lights Soccer Club - G09
 225071  Christ Community Lutheran School  12:30 PM  1 A2 vs A1Crow River Soccer Club - G09vs.Wright County SC - G09 White
 225070  oakview elementary  02:00 PM  1 A4 vs A3Maplebrook GU9 Bluevs.Great River Soccer Club - G09 Priest
 225081  Polar Lakes Park  03:30 PM  29 B5 vs B1White Bear SC 2011 Girls Orangevs.NMTR 2011 BU Navy

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225074  Bertram Fields  01:00 PM  15 A3 vs A2Great River Soccer Club - G09 Priestvs.Crow River Soccer Club - G09
 225075  Buffalo - Bentfield Sports Complex  02:00 PM  B5 A1 vs A4Wright County SC - G09 Whitevs.Maplebrook GU9 Blue
 225088  Rivers Bend Park Ramsey  04:30 PM  01 B3 vs B2Northern Lights Soccer Club - G09vs.NMTR 2011 BU Red

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225082  Otsego Soccer Complex  10:15 AM  60 B2 vs B5NMTR 2011 BU Redvs.White Bear SC 2011 Girls Orange
 225073  Bertram Fields  12:15 PM  15 A3 vs A1Great River Soccer Club - G09 Priestvs.Wright County SC - G09 White
 225072  Christ Community Lutheran School  03:00 PM  1 A2 vs A4Crow River Soccer Club - G09vs.Maplebrook GU9 Blue

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 225089  Polar Lakes Park  02:15 PM  30 B4 vs B3White Bear SC 2011 Girls Blackvs.Northern Lights Soccer Club - G09
 225090  Polar Lakes Park  03:30 PM  30 B5 vs B2White Bear SC 2011 Girls Orangevs.NMTR 2011 BU Red