|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Tuesday, June 23, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594200 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A2 | Owatonna Soc - B18 | vs. | Gitchi Gummi 18UB1 | 594201 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A7 | CC United Boys 18U Div1 | vs. | Maplebrook BU18 - H.Darbaki | 594202 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A6 | EauClaireUnited 2002B | vs. | Great River - B18 - Carlson | Bracket - Wednesday, June 24, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594205 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A4 | Gitchi Gummi 18UB1 | vs. | CC United Boys 18U Div1 | 594204 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A1 | Urban Ventures Athletics - B18 | vs. | Owatonna Soc - B18 | 594203 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A7 | Great River - B18 - Carlson | vs. | Maplebrook BU18 - H.Darbaki | Bracket - Thursday, June 25, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594208 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A4 | Owatonna Soc - B18 | vs. | CC United Boys 18U Div1 | 594206 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A3 | EauClaireUnited 2002B | vs. | Urban Ventures Athletics - B18 | 594207 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A2 | Great River - B18 - Carlson | vs. | Gitchi Gummi 18UB1 | Bracket - Friday, June 26, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594210 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A5 | Owatonna Soc - B18 | vs. | EauClaireUnited 2002B | 594211 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A6 | CC United Boys 18U Div1 | vs. | Great River - B18 - Carlson | 594209 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A3 | Maplebrook BU18 - H.Darbaki | vs. | Urban Ventures Athletics - B18 | Bracket - Saturday, June 27, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594213 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A3 | Gitchi Gummi 18UB1 | vs. | Urban Ventures Athletics - B18 | 594212 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A1 | Great River - B18 - Carlson | vs. | Owatonna Soc - B18 | 594214 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A5 | Maplebrook BU18 - H.Darbaki | vs. | EauClaireUnited 2002B | Bracket - Sunday, June 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594216 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A4 | Urban Ventures Athletics - B18 | vs. | CC United Boys 18U Div1 | 594215 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A2 | EauClaireUnited 2002B | vs. | Gitchi Gummi 18UB1 | 594217 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A1 | Maplebrook BU18 - H.Darbaki | vs. | Owatonna Soc - B18 | Bracket - Monday, June 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594219 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A7 | Gitchi Gummi 18UB1 | vs. | Maplebrook BU18 - H.Darbaki | 594218 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A6 | Urban Ventures Athletics - B18 | vs. | Great River - B18 - Carlson | 594220 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A5 | CC United Boys 18U Div1 | vs. | EauClaireUnited 2002B |
|
|
| |
| |
| | |
|