Team Schedules - Girls 12U Minnesota Futures
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A B


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A2 : Minnesota Rush313310 3  7  3  10 
 A5 : White Bear33006 2  1  7  6 
 A1 : Eagan Wave  134 1  3  3  6 
 A4 : St. Croix Academy0  00 0  -5  6  1 
 A3 : Salvo 00 0 0  -6  9  1 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259846  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:00 PM  7 A4 vs A5St. Croix Academy 1 vs.White Bear4

Bracket - Thursday, September 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259847  TBD   --    --  A3 vs A1Salvo   vs.Eagan Wave 

Bracket - Friday, September 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259851  Watson  06:15 PM  1N A2 vs A3Minnesota Rush 4 vs.Salvo0

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259850  Polar Lakes Park  09:30 AM  27 N A5 vs A3White Bear 5 vs.Salvo1
 259849  Lexington Diffley  05:15 PM  41 A1 vs A4Eagan Wave   vs.St. Croix Academy 

Bracket - Wednesday, September 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259845  Lexington Diffley  06:00 PM  41 A1 vs A2Eagan Wave 3 vs.Minnesota Rush3

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259853  Watson  02:00 PM  1S A2 vs A5Minnesota Rush 2 vs.White Bear0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259854  Winds Park  01:00 PM  1 A3 vs A4Salvo   vs.St. Croix Academy 

Bracket - Tuesday, October 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259848  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  8 A4 vs A2St. Croix Academy 0 vs.Minnesota Rush2

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 259852  Polar Lakes Park  01:00 PM  27 N A5 vs A1White Bear 0 vs.Eagan Wave3