Team Schedules - G12 Classic 3  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A B C D E


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 A6 : Three Rivers - G12133303333325 8  21  11  26  0 0
 A3 : STMA - Treptau133303113321 6  15  17  26  0 0
 A2 : Orono-Weston - G12330333103019 6  5  31  21  0 0
 A1 : CC United - GU12 C3003030303315 5  -2  34  18  0 0
 A5 : Wright County SC - G12 - Kurre30003001007 2  -10  27  12  0 0
 A4 : Waconia Socc - G1200000000000 0  -29  87  16  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 B1 : NMSA G 2007 C3333333333330 10  27  6  30  0 0
 B4 : St. Anthony - G12030333310319 6  4  21  19  0 0
 B7 : SES U12G C3 Roadrunners313003313118 5  11  16  23  0 0
 B3 : Northern Lights Soccer Club - G12130303301317 5  5  12  17  0 0
 B6 : South St. Paul - G12 Early31000030007 2  -10  31  13  0 0
 B2 : North Suburban Soccer Association - G1200003000306 2  -21  55  9  0 0
 B5 : Richfield - G1201000000304 1  -16  40  16  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 C4 : Red Wing Soccer Club - G12333333333330 10  25  15  29  0 0
 C2 : MN Rush C301310333103118 5  7  29  24  0 0
 C5 : Hastings Fut - G11031300103314 4  -2  32  22  0 0
 C3 : Northfield Soccer - G12C303003000017 2  -5  22  15  0 0
 C1 : Austin Girls U12 C300000003003 1  -25  58  16  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 D3 : Marshall - G12 - C3333333333330 10  27  7  28  0 0
 D5 : St. Peter So - G12303303333324 8  14  16  24  0 0
 D6 : Waseca Soccer Club333000033318 6  3  23  17  0 0
 D2 : Mankato Unit - G1200003301007 2  -9  30  10  0 0
 D1 : Fairmont Soccer Association - G1233000010007 2  -14  38  15  0 0
 D4 : New Prague S - G1200000001102 0  -21  45  9  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
 E1 : AYSA -- HERMANTOWN U12GC3333033333327 9  20  6  23  0 0
 E2 : Cambridge-Is - G12333330333327 9  19  6  25  0 0
 E5 : Great River - G12 - Neuenschwander333033030018 6  6  12  17  0 0
 E4 : Great River - G12 - Pachan000331000310 3  -5  15  10  0 0
 E3 : Central Minn - Girls 11 C230000130007 2  -10  28  8  0 0
 E6 : Princeton Yo - G1200000000000 0  -30  104  2  0 0

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890232  McKnight Park  05:30 PM  18 A1 vs A2CC United - GU12 C3 2 vs.Orono-Weston - G125
 890231  Upper Recreation Center  05:30 PM  2 A3 vs A6STMA - Treptau 2 vs.Three Rivers - G122
 890233  Waconia High School  06:00 PM  E A4 vs A5Waconia Socc - G12 2 vs.Wright County SC - G12 - Kurre5
 890147  AP Anderson Park  06:00 PM  11 C4 vs C5Red Wing Soccer Club - G12 8 vs.Hastings Fut - G112
 890262  Christian Field  06:30 PM  1 B5 vs B6Richfield - G12 0 vs.South St. Paul - G12 Early2
 890146  Todd Park  07:00 PM  3 C1 vs C2Austin Girls U12 C3 3 vs.MN Rush C30111
 890202  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  09 D1 vs D2Fairmont Soccer Association - G12 2 vs.Mankato Unit - G120
 890173  Bertram Fields  07:00 PM  10 E4 vs E5Great River - G12 - Pachan 0 vs.Great River - G12 - Neuenschwander3

Bracket - Thursday, May 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890171  Selke  06:40 PM  13 E3 vs E6Central Minn - Girls 11 C2 10 vs.Princeton Yo - G120

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890261  St. Anthony HS Practice Field  06:00 PM  1 B4 vs B7St. Anthony - G12 1 vs.SES U12G C3 Roadrunners5

Bracket - Thursday, May 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890190  Selke  06:00 PM  13 E3 vs E1Central Minn - Girls 11 C2 0 vs.AYSA -- HERMANTOWN U12GC38
 890176  Liberty Elementary  06:00 PM  03 E5 vs E6Great River - G12 - Neuenschwander 14 vs.Princeton Yo - G120
 890174  Isanti Soccer Complex  07:15 PM  9 E2 vs E4Cambridge-Is - G12 3 vs.Great River - G12 - Pachan0

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890203  New Prague Community Center  11:00 AM  1 D4 vs D5New Prague S - G12 1 vs.St. Peter So - G124

Bracket - Monday, May 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890265  Cummings Park Field  07:00 AM  1 B2 vs B4North Suburban Soccer Association - G12 0 vs.St. Anthony - G127
 890234  Orono Middle School  06:00 PM  13 A2 vs A4Orono-Weston - G12 7 vs.Waconia Socc - G121
 890235  Diethelm Park  06:30 PM  09 A1 vs A3CC United - GU12 C3 1 vs.STMA - Treptau6

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890208  Waseca Junior High  05:30 PM  5 D6 vs D2Waseca Soccer Club 2 vs.Mankato Unit - G121
 890237  Waconia High School  06:00 PM  F A4 vs A1Waconia Socc - G12 1 vs.CC United - GU12 C38
 890239  Buffalo - Bentfield Sports Complex  06:00 PM  B3 A5 vs A3Wright County SC - G12 - Kurre 2 vs.STMA - Treptau4
 890238  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 A6 vs A2Three Rivers - G12 4 vs.Orono-Weston - G122
 890269  Hawkridge  06:00 PM  4 B1 vs B4NMSA G 2007 C3 3 vs.St. Anthony - G120
 890209  St. Peter MN  06:00 PM  009 D5 vs D3St. Peter So - G12 0 vs.Marshall - G12 - C31
 890268  Christian Field  06:15 PM  1 B5 vs B3Richfield - G12 2 vs.Northern Lights Soccer Club - G122
 890207  New Prague Community Center  06:30 PM  1 D4 vs D1New Prague S - G12 1 vs.Fairmont Soccer Association - G123
 890151  Todd Park  07:00 PM  4 C1 vs C4Austin Girls U12 C3 1 vs.Red Wing Soccer Club - G129
 890150  Hastings Vets Athletic Complex  07:10 PM  01 C5 vs C3Hastings Fut - G11 1 vs.Northfield Soccer - G12C30

Bracket - Thursday, May 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890178  North Elementary  06:30 PM  5 E6 vs E2Princeton Yo - G12 0 vs.Cambridge-Is - G126
 890177  Bertram Fields  07:30 PM  10 E4 vs E1Great River - G12 - Pachan 0 vs.AYSA -- HERMANTOWN U12GC31

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890264  McMorrow Fields  05:15 PM  2 B6 vs B7South St. Paul - G12 Early 3 vs.SES U12G C3 Roadrunners3
 890236  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A5 vs A6Wright County SC - G12 - Kurre 0 vs.Three Rivers - G124
 890148  Spring Creek  06:00 PM  5 C3 vs C1Northfield Soccer - G12C3 4 vs.Austin Girls U12 C31
 890214  Marshall Middle School  06:30 PM  1 D3 vs D4Marshall - G12 - C3 4 vs.New Prague S - G121
 890164  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  02 C5 vs C2Hastings Fut - G11 2 vs.MN Rush C3012

Bracket - Tuesday, May 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890270  St. Anthony HS Practice Field  06:00 PM  1 B4 vs B6St. Anthony - G12 5 vs.South St. Paul - G12 Early1
 890179  Liberty Elementary  07:00 PM  03 E5 vs E3Great River - G12 - Neuenschwander 1 vs.Central Minn - Girls 11 C20

Bracket - Wednesday, May 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890149  Watson  06:45 AM  2N C2 vs C4MN Rush C301 2 vs.Red Wing Soccer Club - G124
 890212  Waseca Junior High  05:00 PM  5 D6 vs D4Waseca Soccer Club 2 vs.New Prague S - G121
 890211  Caswell North Complex  06:00 PM  05 D2 vs D3Mankato Unit - G12 0 vs.Marshall - G12 - C312
 890153  Hastings Vets Athletic Complex  07:20 PM  02 C5 vs C1Hastings Fut - G11 3 vs.Austin Girls U12 C31

Bracket - Thursday, May 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890182  North Elementary  06:45 PM  5 E6 vs E4Princeton Yo - G12 0 vs.Great River - G12 - Pachan4
 890181  Isanti Soccer Complex  07:15 PM  9 E2 vs E3Cambridge-Is - G12 7 vs.Central Minn - Girls 11 C20
 890263  Hawkridge  07:30 PM  4 B1 vs B2NMSA G 2007 C3 10 vs.North Suburban Soccer Association - G120

Bracket - Wednesday, May 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890244  Preserve Park  06:00 PM  04 A3 vs A4STMA - Treptau 14 vs.Waconia Socc - G122
 890245  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  63 A6 vs A1Three Rivers - G12 11 vs.CC United - GU12 C30
 890273  Neiman Sports Complex  06:00 PM  C 9 B7 vs B5SES U12G C3 Roadrunners 7 vs.Richfield - G121
 890155  Spring Creek  06:00 PM  5 C3 vs C4Northfield Soccer - G12C3 1 vs.Red Wing Soccer Club - G124
 890213  Caswell North Complex  06:00 PM  06 D2 vs D5Mankato Unit - G12 3 vs.St. Peter So - G124
 890275  Cummings Park Field  07:00 PM  1 B2 vs B3North Suburban Soccer Association - G12 0 vs.Northern Lights Soccer Club - G128
 890154  Watson  07:00 PM  2S C2 vs C5MN Rush C301 5 vs.Hastings Fut - G113
 890215  Waseca Junior High  07:00 PM  5 D6 vs D1Waseca Soccer Club 5 vs.Fairmont Soccer Association - G123
 890243  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A5Orono-Weston - G12 2 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1
 890274  McMorrow Fields  07:30 PM  2 B6 vs B1South St. Paul - G12 Early 0 vs.NMSA G 2007 C39

Bracket - Thursday, May 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890266  Sunny Acres  06:00 PM  1 B3 vs B1Northern Lights Soccer Club - G12 0 vs.NMSA G 2007 C33
 890185  North Elementary  06:00 PM  5 E6 vs E1Princeton Yo - G12 1 vs.AYSA -- HERMANTOWN U12GC314
 890184  Selke  07:30 PM  14 E3 vs E4Central Minn - Girls 11 C2 0 vs.Great River - G12 - Pachan4

Bracket - Friday, May 31, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890172  Stebner Park  07:00 PM  5 E1 vs E2AYSA -- HERMANTOWN U12GC3 1 vs.Cambridge-Is - G122

Bracket - Monday, June 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890260  Diethelm Park  06:00 PM  09 A1 vs A6CC United - GU12 C3 1 vs.Three Rivers - G120
 890206  St. Peter MN  06:00 PM  005 D5 vs D6St. Peter So - G12 2 vs.Waseca Soccer Club1
 890291  Christian Field  06:30 PM  1 B5 vs B4Richfield - G12 2 vs.St. Anthony - G124
 890284  Cummings Park Field  07:00 PM  1 B2 vs B1North Suburban Soccer Association - G12 1 vs.NMSA G 2007 C33
 890166  Todd Park  07:00 PM  3 C1 vs C4Austin Girls U12 C3 1 vs.Red Wing Soccer Club - G126
 890167  Watson  07:00 PM  2N C2 vs C3MN Rush C301 4 vs.Northfield Soccer - G12C31
 890292  Sunny Acres  07:20 PM  2 B3 vs B7Northern Lights Soccer Club - G12 3 vs.SES U12G C3 Roadrunners1

Bracket - Tuesday, June 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890199  Bertram Fields  06:15 PM  10 E4 vs E3Great River - G12 - Pachan 1 vs.Central Minn - Girls 11 C21
 890198  Liberty Elementary  06:15 PM  03 E5 vs E2Great River - G12 - Neuenschwander 1 vs.Cambridge-Is - G122

Bracket - Wednesday, June 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890248  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A5 vs A4Wright County SC - G12 - Kurre 8 vs.Waconia Socc - G121
 890246  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 A6 vs A3Three Rivers - G12 4 vs.STMA - Treptau2
 890276  Sunny Acres  06:00 PM  2 B3 vs B4Northern Lights Soccer Club - G12 0 vs.St. Anthony - G121
 890217  Caswell North Complex  06:30 PM  04 D2 vs D1Mankato Unit - G12 2 vs.Fairmont Soccer Association - G120
 890277  Christian Field  07:00 PM  1 B5 vs B2Richfield - G12 3 vs.North Suburban Soccer Association - G124
 890156  Watson  07:00 PM  2N C2 vs C1MN Rush C301 5 vs.Austin Girls U12 C31
 890224  Marshall Middle School  07:00 PM  1 D3 vs D5Marshall - G12 - C3 6 vs.St. Peter So - G124
 890247  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A1Orono-Weston - G12 3 vs.CC United - GU12 C32
 890278  Hawkridge  07:30 PM  5 B7 vs B1SES U12G C3 Roadrunners 2 vs.NMSA G 2007 C34
 890157  Hastings Vets Athletic Complex  07:30 PM  01 C5 vs C4Hastings Fut - G11 2 vs.Red Wing Soccer Club - G124

Bracket - Thursday, June 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890188  Liberty Elementary  06:15 PM  03 E5 vs E4Great River - G12 - Neuenschwander 1 vs.Great River - G12 - Pachan0
 890186  North Elementary  06:30 PM  5 E6 vs E3Princeton Yo - G12 0 vs.Central Minn - Girls 11 C210
 890187  Isanti Soccer Complex  07:15 PM  9 E2 vs E1Cambridge-Is - G12 1 vs.AYSA -- HERMANTOWN U12GC33

Bracket - Monday, June 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890294  Hawkridge  06:00 PM  4 B1 vs B6NMSA G 2007 C3 3 vs.South St. Paul - G12 Early0
 890293  Christian Field  06:00 PM  1 B5 vs B7Richfield - G12 1 vs.SES U12G C3 Roadrunners5
 890169  Spring Creek  06:00 PM  5 C3 vs C1Northfield Soccer - G12C3 6 vs.Austin Girls U12 C31
 890168  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  02 C5 vs C2Hastings Fut - G11 6 vs.MN Rush C3016
 890201  Marshall Middle School  06:30 PM  1 D3 vs D6Marshall - G12 - C3 8 vs.Waseca Soccer Club1
 890218  St. Peter MN  06:30 PM  005 D5 vs D4St. Peter So - G12 8 vs.New Prague S - G120
 890240  Diethelm Park  07:20 PM  08 A1 vs A5CC United - GU12 C3 4 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1
 890295  Sunny Acres  07:20 PM  1 B3 vs B2Northern Lights Soccer Club - G12 5 vs.North Suburban Soccer Association - G120

Bracket - Wednesday, June 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890219  New Prague Community Center  05:15 PM  1 D4 vs D2New Prague S - G12 0 vs.Mankato Unit - G126
 890250  Townelakes  06:00 PM  1 A3 vs A1STMA - Treptau 4 vs.CC United - GU12 C31
 890249  Waconia High School  06:00 PM  F A4 vs A2Waconia Socc - G12 4 vs.Orono-Weston - G128
 890251  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  64 A6 vs A5Three Rivers - G12 5 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1
 890279  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 B4 vs B5St. Anthony - G12 4 vs.Richfield - G123
 890159  AP Anderson Park  06:00 PM  11 C4 vs C2Red Wing Soccer Club - G12 5 vs.MN Rush C3010
 890221  Waseca Junior High  06:00 PM  5 D6 vs D5Waseca Soccer Club 0 vs.St. Peter So - G121
 890220  Marshall Middle School  06:30 PM  1 D3 vs D1Marshall - G12 - C3 4 vs.Fairmont Soccer Association - G120
 890281  Southpointe  07:00 PM  30 B2 vs B7North Suburban Soccer Association - G12 1 vs.SES U12G C3 Roadrunners6
 890158  Todd Park  07:00 PM  4 C1 vs C3Austin Girls U12 C3 2 vs.Northfield Soccer - G12C31
 890200  Stebner Park  07:00 PM  5 E1 vs E6AYSA -- HERMANTOWN U12GC3 10 vs.Princeton Yo - G121
 890280  McMorrow Fields  07:30 PM  2 B6 vs B3South St. Paul - G12 Early 0 vs.Northern Lights Soccer Club - G121

Bracket - Thursday, June 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890189  Bertram Fields  06:00 PM  10 E4 vs E2Great River - G12 - Pachan 0 vs.Cambridge-Is - G123
 890210  Fairmont Area Soccer Complex  06:30 PM  01 D1 vs D5Fairmont Soccer Association - G12 3 vs.St. Peter So - G125
 890175  Stebner Park  07:00 PM  5 E1 vs E3AYSA -- HERMANTOWN U12GC3 1 vs.Central Minn - Girls 11 C20
 890191  North Elementary  07:15 PM  5 E6 vs E5Princeton Yo - G12 0 vs.Great River - G12 - Neuenschwander10

Bracket - Friday, June 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890216  Waseca Junior High  07:10 PM  5 D6 vs D3Waseca Soccer Club 0 vs.Marshall - G12 - C35

Bracket - Monday, June 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890229  New Prague Community Center  05:30 PM  1 D4 vs D3New Prague S - G12 1 vs.Marshall - G12 - C311
 890170  AP Anderson Park  06:00 PM  11 C4 vs C5Red Wing Soccer Club - G12 3 vs.Hastings Fut - G111
 890288  Cummings Park Field  07:00 PM  1 B2 vs B6North Suburban Soccer Association - G12 0 vs.South St. Paul - G12 Early3
 890152  Watson  07:00 PM  2N C2 vs C3MN Rush C301 3 vs.Northfield Soccer - G12C32
 890241  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A3Orono-Weston - G12 4 vs.STMA - Treptau4
 890242  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  64 A6 vs A4Three Rivers - G12 14 vs.Waconia Socc - G122
 890272  Hawkridge  07:30 PM  5 B1 vs B5NMSA G 2007 C3 8 vs.Richfield - G121

Bracket - Wednesday, June 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890252  Diethelm Park  06:00 PM  09 A1 vs A4CC United - GU12 C3 5 vs.Waconia Socc - G123
 890254  Preserve Park  06:00 PM  04 A3 vs A5STMA - Treptau 1 vs.Wright County SC - G12 - Kurre1
 890282  Neiman Sports Complex  06:00 PM  C 9 B7 vs B4SES U12G C3 Roadrunners 2 vs.St. Anthony - G122
 890161  AP Anderson Park  06:00 PM  11 C4 vs C1Red Wing Soccer Club - G12 8 vs.Austin Girls U12 C34
 890160  Spring Creek  07:00 PM  5 C3 vs C5Northfield Soccer - G12C3 1 vs.Hastings Fut - G112
 890222  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  09 D1 vs D4Fairmont Soccer Association - G12 3 vs.New Prague S - G123
 890223  Caswell North Complex  07:00 PM  06 D2 vs D6Mankato Unit - G12 1 vs.Waseca Soccer Club2
 890180  Stebner Park  07:00 PM  5 E1 vs E5AYSA -- HERMANTOWN U12GC3 4 vs.Great River - G12 - Neuenschwander1
 890253  Orono Middle School  07:10 PM  12 A2 vs A6Orono-Weston - G12 0 vs.Three Rivers - G128
 890283  McMorrow Fields  07:30 PM  2 B6 vs B5South St. Paul - G12 Early 1 vs.Richfield - G122

Bracket - Thursday, June 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890193  Isanti Soccer Complex  06:00 PM  9 E2 vs E6Cambridge-Is - G12 14 vs.Princeton Yo - G120
 890192  Stebner Park  07:00 PM  5 E1 vs E4AYSA -- HERMANTOWN U12GC3 3 vs.Great River - G12 - Pachan0
 890194  Selke  07:15 PM  13 E3 vs E5Central Minn - Girls 11 C2 1 vs.Great River - G12 - Neuenschwander4

Bracket - Monday, June 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890267  McMorrow Fields  07:00 AM  2 B6 vs B2South St. Paul - G12 Early 3 vs.North Suburban Soccer Association - G124
 890258  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:00 PM  N1 A5 vs A2Wright County SC - G12 - Kurre 0 vs.Orono-Weston - G122
 890290  St. Anthony HS Practice Field  06:00 PM  1 B4 vs B1St. Anthony - G12 0 vs.NMSA G 2007 C34
 890165  AP Anderson Park  06:00 PM  11 C4 vs C3Red Wing Soccer Club - G12 2 vs.Northfield Soccer - G12C31
 890205  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  01 D1 vs D3Fairmont Soccer Association - G12 0 vs.Marshall - G12 - C37

Bracket - Tuesday, June 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890204  Caswell North Complex  06:00 PM  04 D2 vs D4Mankato Unit - G12 0 vs.New Prague S - G120
 890183  Isanti Soccer Complex  07:30 PM  9 E2 vs E5Cambridge-Is - G12 3 vs.Great River - G12 - Neuenschwander1

Bracket - Wednesday, June 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890257  Waconia High School  06:00 PM  E A4 vs A6Waconia Socc - G12 1 vs.Three Rivers - G1211
 890287  Hawkridge  06:00 PM  4 B1 vs B3NMSA G 2007 C3 4 vs.Northern Lights Soccer Club - G122
 890286  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 B4 vs B2St. Anthony - G12 7 vs.North Suburban Soccer Association - G121
 890285  Neiman Sports Complex  06:00 PM  C 9 B7 vs B6SES U12G C3 Roadrunners 4 vs.South St. Paul - G12 Early0
 890255  Buffalo - Northwinds Elementary School  06:30 PM  N1 A5 vs A1Wright County SC - G12 - Kurre 0 vs.CC United - GU12 C32
 890226  Marshall Middle School  06:30 PM  1 D3 vs D2Marshall - G12 - C3 4 vs.Mankato Unit - G120
 890227  New Prague Community Center  06:30 PM  1 D4 vs D6New Prague S - G12 1 vs.Waseca Soccer Club4
 890163  Todd Park  07:00 PM  2 C1 vs C5Austin Girls U12 C3 2 vs.Hastings Fut - G115
 890162  Spring Creek  07:00 PM  5 C3 vs C2Northfield Soccer - G12C3 2 vs.MN Rush C3012
 890256  Preserve Park  07:30 PM  04 A3 vs A2STMA - Treptau 5 vs.Orono-Weston - G120

Bracket - Thursday, June 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890197  Bertram Fields  06:15 PM  11 E4 vs E6Great River - G12 - Pachan 12 vs.Princeton Yo - G120
 890225  St. Peter MN  06:30 PM  005 D5 vs D1St. Peter So - G12 7 vs.Fairmont Soccer Association - G121
 890196  Selke  07:15 PM  13 E3 vs E2Central Minn - Girls 11 C2 0 vs.Cambridge-Is - G122
 890195  Liberty Elementary  07:15 PM  03 E5 vs E1Great River - G12 - Neuenschwander 0 vs.AYSA -- HERMANTOWN U12GC32

Bracket - Saturday, June 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890228  St. Peter MN  10:00 AM  005 D5 vs D2St. Peter So - G12 4 vs.Mankato Unit - G120
 890271  Neiman Sports Complex  11:00 AM  C 9 B7 vs B3SES U12G C3 Roadrunners 0 vs.Northern Lights Soccer Club - G120

Bracket - Wednesday, July 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890289  Sunny Acres  06:00 PM  2 B3 vs B5Northern Lights Soccer Club - G12 3 vs.Richfield - G121
 890230  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  09 D1 vs D6Fairmont Soccer Association - G12 0 vs.Waseca Soccer Club4

Bracket - Wednesday, July 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 890259  Waconia High School  06:00 PM  E A4 vs A3Waconia Socc - G12 0 vs.STMA - Treptau7